Prodej bytu 1+1 27 m² Kolín

Cena: 2 798 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej slunného bytu dispozice 1+1, velikosti 27 m², který je situován ve 4. nadzemním podlaží bytového domu s výtahem v ulici Na Magistrále, Kolín II. Byt před několika lety prošel částečnou rekonstrukcí. Je napojen na veřejnou přípojku, elektřiny, vody, plynu a kanalizace. Plyn je využíván pouze pro vaření. Vytápění je dálkové. K bytu náleží sklepní kóje, umístěná v suterénu domu. Parkování je možné v okolí domu. V těsném sousedství této bytové výstavby se nachází bohatá občanská vybavenost – obchody, dětská hřiště, zastávky MHD, školy, školky a další. Bydlení v této lokalitě tak zaručuje komfortní a pohodlné bydlení.
Velkou předností této nemovitosti jsou velmi nízké poplatky na náklady 1.882,-Kč + zálohy na elektřinu a plyn. Anuita je splacena. Byt lze za poplatek 3.500,-Kč okamžitě převést do osobního vlastnictví.
Pokud vás zaujala nabídka této nemovitosti, kontaktujte mě na níže uvedeném tel. čísle. Ev. číslo: 24566.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 1+1 27 m² Kolín

Srpen 17th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.