Prodej, byt 3+1, 63 m², Havířov, ul. Šrámkova

Cena: 1 100 000 Kč, Hledáte bydlení v klidné části Havířova s blízkostí školy, školky, obchodu, lesoparku, dětského hřiště a dopravního spojení? Máte děti nebo plánujete rodinu a sháníte větší byt? Máte vyřízenou hypotéku a potřebujete byt, který lze převést do os. vlastnictví?
Tak jste ho právě našli.
Exkluzivně nabízím prodej DB 3+1 o velikosti 63m2, nacházející se v 1.NP revitalizovaného panelového domu na ul. Šrámkova v Havířově, který lze převést do os. vlastnictví.
Byt prošel rekonstrukcí před více jak 10 lety, kdy bylo vyzděno a zvětšeno jádro, vyměněna kuchyňská linka, udělány nové rozvody elektřiny a nové omítky v chodbě, plovoucí podlahy, plastová okna.
Měsíční náklad pro 5ti-člennou rodinu je 4.650,- Kč/měsíc (vč. FO, záloh na vodu a topení, úvěru na revitalizaci) + zálohy na elektřinu a plyn.
Více informací ráda poskytnu telefonicky nebo osobně při prohlídce. U zakázky je přiložena 3D prohlídka, kdy si bytem můžete projít v klidu domova. Těší se na vás Monika Wytrzensová

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej, byt 3+1, 63 m², Havířov, ul. Šrámkova

Duben 27th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.