Patrový dům 6+2 (210 m² ), se zahradou 372 m² a garáží 35 m² , v Přítlukách u Břeclavi

Cena: 4 200 000 Kč, Nabízíme k prodeji patrový dům 6+2 v obci Přítluky, nedaleko vodní nádrže Nové Mlýny s užitnou plochou 210 m2. Částečná rekonstrukce domu byla realizována v roce 2008 (kuchyně, jídelna, soc. zařízení), včetně rozvodů elektřiny, vody a odpadů. Dům je ve velmi dobrém stavu, je napojen na veškeré inženýrské sítě. K domu náleží dílna (bývalý chlév), dvě garáže a zahrada (372m2) se studnou. Vytápění je ústřední plynové a ohřev vody plynovým bojlerem. V suterénu se nachází 3 pokoje s kuchyní, jídelnou, koupelna s rohovou vanou a zvlášť WC, odtud je i přístup do dvora a zahrady. Přízemí má 2 pokoje, koupelnu s WC a kuchyň se vstupem na terasu (25m2). V podkroví je předsíň s přístupem na půdu a 1 pokoj. V obci je školka, obchod s potravinami, ZŠ se nachází v nedaleké obci Rakvice. V blízkosti větší města Mikulov, Břeclav, Hustopeče, zasazené v atraktivní vinařské oblasti. Dům je možné využít pro dvougenerační bydlení, případně k investici. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N85275.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Patrový dům 6+2 (210 m² ), se zahradou 372 m² a garáží 35 m² , v Přítlukách u Břeclavi

Červen 27th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.