Hodonín, prodej bytu OV 3+1, 57m²,balkón, k rekonstrukci

Cena: 2 500 000 Kč, Exkluzivně Vám představujeme byt s obrovským potenciálem na prodej v Hodoníně. Byt OV 3+1 o užitné ploše 57 m² nacházející se ve 2. patře třípatrového cihlového domu, čeká na svého nového majitele,..
Exkluzivně Vám představujeme byt s obrovským potenciálem na prodej v Hodoníně. Byt OV 3+1 o užitné ploše 57 m² nacházející se ve 2. patře třípatrového cihlového domu, čeká na svého nového majitele, který mu vdechne nový život.
Byt je v z části v původním stavu a připravený k částečné rekonstrukci. Máte tedy jedinečnou možnost přetvořit jej přesně dle svých představ. A co víc ? Nová plastová okna, fasáda, střecha a balkon jsou před třemi lety zrekonstruovány, takže základ je již položený.
Nabízíme Vám nejen byt, ale i domov. K dispozici je společná kolárna pro všechny obyvatele domu, a pokud máte auto, nebojte se, parkování je zde bez problémů.
Poloha bytu je ideální pro rodiny s dětmi, ale i pro ty, kteří si chtějí užívat klidu a zeleně. MŠ a ZŠ jsou jen 150 metrů od domu a lesopark je jen kousek cesty.
Hodonín je město ve stejnojmenném okrese v Jihomoravském kraji, leží na řece Moravě 60 km jihovýchodně od Brna při hranici Moravy se Slovenskem. Žije zde přibližně 24 tisíc obyvatel.
PENB nebyl dodán z tohoto důvodu uvádíme třídu G.
Neváhejte, tento byt je skvělou investicí, ať už ho chcete využít pro sebe nebo ho pronajímat. Kontaktujte nás ještě dnes a pojďme se na to podívat spolu. Tato příležitost nebude na trhu dlouho.
S financováním Vám rádi pomůžeme, pro více informací kontaktujte realitního makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Hodonín, prodej bytu OV 3+1, 57m²,balkón, k rekonstrukci

Říjen 28th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.