Bzenec, pronájem RD 4+1, 110m², dvorek

Cena: 12 000 Kč, Hledáte útulný domov na krátkodobý pronájem? Máme pro vás tu správnou volbu. Představujeme vám rodinný dům, který nabízí vše, co potřebujete pro pohodlný a klidný život. Nabízíme Vám k pronájmu..
Hledáte útulný domov na krátkodobý pronájem? Máme pro vás tu správnou volbu. Představujeme vám rodinný dům, který nabízí vše, co potřebujete pro pohodlný a klidný život.
Nabízíme Vám k pronájmu tento krásný dům 4+1, který se nachází v srdci Bzence v samotném centru, přičemž nabízí dva vstupy – jeden přes idylický dvorek a druhý přes prostornou garáž. V přízemí najdete zádveří, plně vybavenou kuchyň s přímým vstupem na dvorek, pohodlný pokoj, WC a schody vedoucí do patra. V patře se nachází tři samostatné pokoje, koupelna a druhé WC.
Dům je k dispozici na krátkodobý pronájem od 20. listopadu 2023 do 15. března 2024. Ideální pro ty, kteří hledají dočasný domov, chtějí si vyzkoušet život v Bzenci nebo potřebují dočasné ubytování během rekonstrukce svého stálého bydliště. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost! Užijte si klid a pohodlí tohoto domova v centru Bzence. Těšíme se na vaši návštěvu.
PENB nebyl dodán proto uvádíme třídu G.
Cena nájmu činí 12.000,-Kč + inkaso 10.000,-Kč
Pro více informací kontaktujte realitního makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Bzenec, pronájem RD 4+1, 110m², dvorek

Říjen 23rd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.