STAVEBNÝ POZEMOK 780 m2 v SOKOLOVCIACH

Cena: 22.000 EUR
Ponúkame Vám na predaj pekný stavebný pozemok o rozlohe 780 m2 v intraviláne obce Sokolovce len 7 km od Piešťan. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu, bungalovu prípadne inej stavby na bývanie. Pozemok je čistý a pripravený na výstavbu. Všetky IS sú na hranici pozemku. Pozemok je prístupný a vedie k nemu asfaltová cesta.

Sme členmi Realitnej únie SR, dodržiavame prísny realitný kódex a najvyššie pracovné štandardy.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. províziu RK + kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, vypracovanie
kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a vypracovanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti (obhliadky, prezentáciu nehnuteľnosti, inzerciu na 49 realitných
portáloch napr. r1reality.sk, byty.sk, nehnuteľnosti.sk, reality.sk, zoznamrealit.sk, X reality.sk, Areality.sk, sme.sk…. atď.

Za výhodných finančných podmienok len exkluzívne v našej R1 Reality poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdno-znaleckého posudku aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany.
na tel. čísle : 0905 171 951

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: STAVEBNÝ POZEMOK 780 m2 v SOKOLOVCIACH

Leden 27th, 2016 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.