Rodinný dom, predaj, Čenkovce, Dunajská Streda, Čenkovc

0 EUR
Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu typu Bungalov v dedinke Čenkovce, kolaudácia prebehla v r. 2010, dom je dokončený a obývaní. Dom disponuje 3 spálňami, obývacou izbou spojenou s kuchyňou a jedálňou, 2 kúpeľňami a garážou pre dve autá. Menšia kúpeľňa je vybavená sprch. kútom a závesným WC, väčšia je vybavená vírivou vaňou a ostatnou sanitou. Kúrenie je elektrické podlahové. V dome je položená laminátová podlaha, dlažba, sú použité kvalitné materiáli v príjemných prírodných farbách, moderná kuchynská linka so spotrebičmi, krb v obývačke, kompletný nábytok ostáva v dome a je súčasťou kúpnej ceny. Pozemok je oplotený, pokrytý zväčša trávnikom, okrasné stromy, kríky a kvety dodávajú tomuto rod. domu romantiku a predurčuje k spokojnému bývaniu. V blízkosti sa nachádza materská škôlka, základná škola, potraviny, atd. Dobrá dostupnosť do všetkých väčších miest, ako aj do hlavného mesta.
Zastavaná plocha 200 m2, úžitková plocha 180 m2, pozemok 600 m2, voda mestská, studňa na pozemku, kanalizácia. Cena dohodou.
V prípade obhliadok volať na t.č. 0903 510 353, 0918 754 896

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Rodinný dom, predaj, Čenkovce, Dunajská Streda, Čenkovc

Prosinec 3rd, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.