PREDAJ 7izb. Rodinný dom Smolenice, 50 km od BA

Cena: 120.000 EUR
Ponúkame na predaj trendovo riešený 6 izbový rodinný dom v radovej zástavbe v obci Smolenice, 15 ročný, udržiavaný. Dvojpodlažný čiastočne podpivničený dom je postavený z pórobetónových tvárnic so sedlovou strechou. Celková úžitková plocha domu je 273 m2, zastavaná plocha 182 m2, je dispozične riešený: Suterén: pivničné priestory, technické a skladovacie priestory
1. podlažie: vstupná chodba, 3 samostatné izby (z obývačky výstup na terasu), kuchyňa, komora, samostatné WC, kúpeľňa, schodisko na druhé podlažie, povedľa vstupných dverí do domu je garáž. Odlišná úroveň podlahy v miestnostiach dodáva obytnému priestoru na atraktívnosti, ako aj netradične upravené stropy s osvetlením
2. podlažie: 3 samostatné izby, kúpeľňa s WC, lodžia s výhľadom do dvora
Všetky IS zavedené, kúrenie je ústredné plynové, plynový kotol so súbežným ohrevom TÚV, podlahy sú podľa postulátov miestností – keramická dlažba a plávajúca podlaha, okná drevené s plastovými roletami. Neodmysliteľná terasa radového domu poskytuje dokonalé súkromie pri vonkajšom sedení s krásne upravenou okrasnou záhradou a jazierkom, oddelenou od úžitkovej. Celková výmera pozemku je 392 m2, je oplotený. Garáž na dialkové ovládanie + dalšie parkovacie miesta pred garážou.
V blízkosti sa nachádza ZŠ, MŠ, všetky obchody cca 5 min. pešo /potraviny, ovocie- zelenina, pizzéria, vínna galéria, reštaurácie, autobusová zastávka/. Obec Smolenice leží na úpätí Malých Karpát v okrese Trnava, 50 km severovýchodne od Bratislavy a 20 km severozápadne od Trnavy, železničná stanica je vzdialená asi 3 km od centra obce. Obec je vynikajúco vybavená- sú tu tri banky, dostatok obchodov s potravinami, obuv, pošta, množstvo reštaurácií, pizzeria atď.
Svojou polohou obec Smolenice umožňuje obyvateľom širokú škálu rekreačných športov ako je turistika, horolezectvo, cyklistika a iné.
Kontakt: Okošiová 0905 648 063, 0903 44 44 68
Cena: 120.000,- EUR

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: PREDAJ 7izb. Rodinný dom Smolenice, 50 km od BA

Duben 5th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.