PONÚKAME NA PREDAJ KRÁSNY 5 IZB. RD – NOVOSTAVBU, HVIEZDOSLAVOV

Cena: 159.999 EUR
BOND REALITY – PONÚKAME NA PREDAJ KRÁSNY 5 IZB. RODINNÝ DOM – NOVOSTAVBU, HVIEZDOSLAVOV.

Ponúkame na predaj zaujímavý, dvojpodlažný 5 izbový rodinný dom NOVOSTAVBU, nachádzajúci sa v novovytvorenej lokalite v obci Hviezdoslavov časť Podháj.

Úžitková plocha domu je 189 m2, zastavaná plocha 118 m2 s pozemkom o celkovej výmere 725 m2.

Rodinný dom je, zaujímavo, výborne dispozične riešený, presvetlený orientovaný na všetky svetové strany.
RD sa predáva v stave holo-domu.

Prízemie:
Priestranná obývacia izba spojená s kuchynskou a jedálenskou častou s východom na terasu a do záhrady, komora, technická miestnosť, kúpeľňa s prípravou na toaletu a umývadlo, vstupná chodba a garáž pre jeden osobný automobil s elektrickou bránou.

Poschodie:
4 samostatné spálne, kúpeľňa s prípravou na vaňu, toaletu a dve umývadla, pochôdzna povala s úložným priestorom.

Rodinný dom skolaudovaný v roku 2018 postavený z tehly, zateplený polystyrénom, zošikmená strecha – betónová krytina TONDACH, drevené euro okná – trojsklo, sadrové omietky, alarm, vykurovanie domu je podlahové s vlastným regulátorom teploty v každej miestnosti. V kúpeľni i rebríkovými radiátorom, ohrev vody i vykurovanie nehnuteľnosti je zabezpečené elektrickým kondenzačným kotlom Protherm s vlastným zásobníkom TÚV, zosieťované všetky miestnosti dátovými káblami, napojený na všetky IS, predpríprava na rekuperáciu a krb.

Úžasná, pokojná lokalita.

Vynikajúca občianska vybavenosť.

Možnosť financovania aj na HÚ. V odmene pre RK je zahrnutý kompletný právny servis, štandardné poplatky za prevod vlastníckych práv a riešenie kompletnej agendy až po prevzatie nehnuteľnosti. Ponúkame aj bezplatné Hypotekárne poradenstvo.
Cena vrátane odmeny pre RK: 159.999,- EUR

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme osobne.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: PONÚKAME NA PREDAJ KRÁSNY 5 IZB. RD – NOVOSTAVBU, HVIEZDOSLAVOV

Květen 2nd, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.