Pastuchov, 4-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom

Cena: 84.000 EUR
Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v obci Pastuchov okres Hlohovec.

Popis: murivo – tehla, strecha – sedlová, pôdorys tvaru L, podlahy – laminátová plávajúca podlaha a keramická dlažba, okná – plastové. V rámci rekonštrukcie boli inštalované nové podlahy, interiérové dvere, vybavenie kúpeľne a WC, kuchynská linka, rozvody elektriky, plynu a vody. Kúrenie ústredné, plynové, ohrev TÚV plynovým zásobníkovým ohrievačom. Dom je čiastočne zateplený.

Dispozícia: 3 izby (samostatné), kuchyňa spojená s obývačkou, kúpeľňa spojená s WC, komora, garáž. Celková plocha: 133 m2, obytná plocha: 120 m2.
Dom je dispozične riešený vstupnou chodbou,ktorou sa následne vchádza do otvorenej obývačky s kuchyňou,tri samostatné miestnosti /spálňa,pracovňa,detská izba/ a kúpeľňa s WC tvoria celkový obytný priestor.

Pozemok: 1 380 m2, rovinatý, oplotený, s úžitkovou záhradou. Nachádza sa na ňom garáž, dielňa, studňa, sklad. Veľký pozemok ponúka možnosť využitia na rôzne účely.

IS: verejný vodovod a studňa, plyn, žumpa, internet.

Lokalita: v blízkosti sú potraviny, autobusová zastávka. Rodinný dom sa nachádza v pokojnej lokalite, kde je veľa zelene a pekná príroda.Využitie tejto nehnuteľnosti je vhodné aj ako chalupa. Vzdialenosť od mesta Hlohovec je cca 12 km.

Cena predmetnej nehnuteľnosti zahŕňa províziu realitnej kancelárie, profesionálne realitné a právne poradenstvo vrátane vypracovania kúpno-predajných zmlúv a návrhov do katastra nehnuteľností. V prípade potreby vám vieme zabezpečiť súdno-znalecký posudok a bezplatne vám pomôžeme pri získaní hypotekárneho úveru.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pastuchov, 4-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom

Březen 11th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.