NOVOSTAVBA BUNGALOV GARÁŽ A POZEMOK! POSLEDNÝ V PONUKE AUGUST 2018

Cena: 131.800 EUR
Na predaj ponúkame poseldný voľný 3-izbový bungalov v novostavbe v lokalite Na výslní, Biely Kostol. Tento bunglov je nízkoenergetický rodinný dom s bezbariérovým vstupom a moderne, účelovo riešeným interiérom. Interiér má rozlohu 84 m2 vstupnú chodbu, kotolňu s wc, kúpeľňu, dve spálne, jednu priestrannú obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou, z ktorej máte vstup do záhrady. Pozemok má rozlohu 297 m2 a je vhodný na záhradu, podľa vašej vlastnej predstavy. K bungalovu je v cene zahrnutá aj garáž.
Lokalita Na výslní je novovybudovaná štvrť, iba 5 km vzdialená od centra Trnavy. Výborne dostupná dvoma príjazdovými cestami, taktiež sa sem dostanete či už trnavskou mhd, alebo medzimestskou sad. Okrem toho je tu dobre rozvinutá infraštruktúra, mnoho dostupných možností pre rekreáciu a možnosť napojiť sa na blízku cyklotrasu, ktorá vedie do Trnavy. Lokalita ponúka skvelé miesto pre pokojný život, pričom nestratíte ani kontakt s mestom.
Bungalov je už pod strechou, kolaudáciu začíname v auguste tohto roku 2018. Bungalov ponúkame vo verzii holodom za cenu 131 800 € a vo verzii štandard 142 600 €, ktorý si viete vybrať a nakombinovať z našej ponuky. V oboch prípadoch je cena konečná.
Pre viac info nás neváhajte kontaktovať. Radi si s Vami dohodneme obhliadku a ukážeme Vám vzorový dom. Prípadne si pozrite aj náš web: navyslni.sk

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: NOVOSTAVBA BUNGALOV GARÁŽ A POZEMOK! POSLEDNÝ V PONUKE AUGUST 2018

Červenec 2nd, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.