3-IZBOVÝ BYT GARÁŽ POZEMOK UŽ VO VÝSTAVBE

Cena: 98.100 EUR
Na predaj ponúkame 3-izbový byt o výmere 66,5 m2 v lokalite Na výslní. Byt je súčasťou viladomu, v ktorom sa nachádzajú 4 byty. Tento byt sa spolu s ďalším nachádza na prízemí. Na 2. podlaží sa nachádzajú zvyšné dva. Interiér bytu je riešený vstupnou chodbou, kúpeľňou a wc, dvoma spálňami a obývacou izbou prepojenou s kuchyňou. Z obývacej izby máte vstup priamo do záhrady o výmere 158 m2. K bytu je v cene zahrnutá aj vlastná garáž.
Toto bývanie ponúka komfort a lokalita Na výslní pokojné miesto pre život. Na výslní je časť Bieleho Kostola, čo je prímestská štvrť Trnavy vzdialená od centra iba 5km. Bezproblémová dostupnosť Vám zaručuje naďalej jednoduchý kontakt s mestom.
Byt ponúkame buď ako holobyt, alebo vo vyhotovení štandard, ktorý si viete vybrať a nakombinovať z našej aktuálnej ponuky. Cena začína od 98 100 €. Viac informácií si môžete prezrieť na našom webe navyslni.sk, alebo nás kontaktujte a dohodnite si priamo obhliadku.
Byt je už vo výstavbe. Sťahovať sa môžete ešte v roku 2018.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: 3-IZBOVÝ BYT GARÁŽ POZEMOK UŽ VO VÝSTAVBE

Březen 28th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.