Rodinný dom na predaj v centre obce Kamenec pod Vtáčnikom

Cena: 63.000 EUR
Hľadáte svoj nový rodinný domček? Práve Vám predstavujeme tento útulný rodinný dom na slnečnom pozemku o rozlohe 1647 m2 v obci Kamenec pod Vtáčnikom, okres Prievidza.

Prešiel väčšou rekonštrukciou – majitelia dali vymeniť rozvody (elektrické, vodovodné, kanalizačné), plastové okná v obytnej časti domu, balkónové, vchodové a interiérové dvere, vymaľovali, tiež vymenili v dome plávajúce podlahy a dlažbu v kuchyni a kúpeľni, prerobili kúpeľňu s vaňou a toaletou, osadili nové radiátory, plynový kotol, bojler a v tomto roku dali vymeniť aj strešnú krytinu. Vonkajšiu fasádu si môže nový majiteľ zvoliť podľa vlastnej predstavy a výhodou je aj možnosť rozšírenia obytného priestoru v podkroví domu.

Na prízemí je situovaná predsieň, kuchyňa s kuchynskou linkou a nerezovým kombinovaným sporákom, jedáleň, 3 izby, kúpeľňa s vaňou, toaletou a bojlerom, špajza, kotolňa a skladovacie priestory. Vykurovanie novým plynovým kotlom. Žumpa je certifikovaná.

Pozemok je prístupný aj z druhej strany ulice. Na záhrade sú vysadené tuje, ovocné stromy a kríky (čerešňa, hruška, slivka, jabloň, broskyňa, marhuľa, orech, lieska, mandľa, arónia, goji, hrozno, černice, maliny, ríbezle, jahody). Vlastnú studňu pri dome využívajú majitelia na polievanie kvetinovej záhradky. V letných mesiacoch poteší príjemné posedenie pri hrozne.

Výhodou sú nízke náklady na bývanie. Dom je dobre situovaný v centre obce vzdialenej 7 km od mesta Nováky, 17 km od okresného mesta Prievidza a 18 km od mesta Partizánske. V obci je dostupná občianska vybavenosť (obchod, pošta, základná škola, materská škola, autobusová zastávka).

Kontakt na tel. č.: 0944 329 767

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Rodinný dom na predaj v centre obce Kamenec pod Vtáčnikom

Srpen 18th, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.