Na predaj vináreň s apartmánmi v Novom Meste nad Váhom

Cena: 263.999 EUR
Na predaj 2-podlažný objekt- vináreň s apartmánmi v Novom Meste nad Váhom Objekt sa nachádza pri prístupovej komunikácii čsti mesta Mnešice- Nové mesto nad Váhom. Z uvedenej komunikácie sa dajú napojiť všetky inžinierske siete. Stavba pozostáva z dvojpodlažného murovaného objektu zo železobetónovou rebrovou dekou-stropom hr 10 cm a drevenou strechou zo spádom 10 stupňov. Objekt je situovaný v miernom svahu kde boli vybudované priestory klenutej tehlovej pivnice smerujúcej do svahu-celý priestor tehlovej klenby zasypaný zeminou.
Táto časť má slúžiť pre reštauračné účely-vinárenská pivnica. Ostatná časť objektu sa nachádza v zlom stave (nutná rekonštrukcia), avšak po patričných úpravách bude táto časť slúžiť ako skladové priestory kuchyne a horná časť ako apartmány uvedeného zariadenia.
DISPOZÍCIA:
Prízemie: Hlavný vstup do objektu: Zádverie, hygienické zariadenie navštevníkov, vestibul, recepcia-denný bar, vináreň, jedáleň, salónik.
Vstup pre personál a zásobovanie: Kancelária, studená kuchyňa, teplá kuchyňa, prípravovňa polotovarov, denný sklad, skladové priestory, manipulačná chodba-príjem tovarov, hyg.zar.personálu, sklad čistiacich potrieb, strojovňa vzuchotechniky-výťahu.
Spolu aj s pivnicou 285 m2
Poschodie: Je prístupné z prízemia požiarne odolným schodiskom cez požiarne odolné presklené dvere.
3x apartmán, príručná obslužná kuchynka, sklad nečistého prádla, sklad čistého prádla, sklad upratovačky.
Spolu 133 m2
Maximálna kapacita vinárne: 65 miest, ubytovacia čast 3x apartmán 9-10 miest, parkovanie pre 14 aút.

V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis – od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotekárneho úveru a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0904231595

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Na predaj vináreň s apartmánmi v Novom Meste nad Váhom

Červen 19th, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.