NA PREDAJ RODINNÝ DOM 2 + 1, 2.467 M2, BOŠÁCA, NMnV

Cena: 54.000 EUR
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s veľkou ovocnou záhradou o celkovej rozlohe pozemku 2.467 m2, nachádzajúci sa v peknom, prírodou obklopenom prostredí obce Bošáca – okres Nové Mesto nad Váhom. Domček prešiel čiastočnou rekonštrukciou, pri ktorej bola vymenená strecha s novými latkami a škridlou, vnútorných priestoroch domu, v kuchynskej časti sa nachádzajú krbové kachle. Domček je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv nového majiteľa.
Dispozície: vstupná chodba s posedením, technická miestnosť + WC, kúpeľňa, špajza, kuchyňa s krbovými kachľami, 2x izba, k domu patrí aj hospodárska budova postavená na pozemku, ďalej k nehnuteľnosti patrí veľká ovocná záhrada s množstvom ovocných stromov.
Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, obchody, pošta, v blízkosti cca 10 min. autom rekračné stredisko Zelená Voda a Nové Mesto nad Váhom.
Právne a poradenské služby v cene, možnosť hypotekárneho úveru. Telefón na makléra 0905 485 220, info linka 0944 543 222.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: NA PREDAJ RODINNÝ DOM 2 + 1, 2.467 M2, BOŠÁCA, NMnV

Únor 23rd, 2016 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.