VYNOSNA LUKRATIVNA NEHNUTELNOST VO VYSOKYCH TATRACH !

Cena: 73.500 EUR
Rerum Real – lukratívny 2i apartmán – obec Tatranská Štrba – blizko srdca Vysokých Tatier – Štrbského Plesa – 65 m2 plus balkon 9 m2, 5/6 nadzemne podlazie, v architektonicky príťažlivo riešenom polyfunkčnom dome – kolaudácia celého objektu bola ukončená v septembri 2011.

Dispozicia apartmanu – chodba, kúpeľna plus WC, izba s kuchynským kútom a spálna. Apartmán je vybavený vlastnou reguláciou a meraním kúrenia, TUV a vlastným elektromerom.

Apartmánový byt je možné využívať na CELOROCNE bývanie !

Kompletná občianská vybavenosť – výborné vlakové spojenie Bratislava-Košice (vlak.stanica 5 minút pešo),autobusova zástavka, letisko Poprad-Tatry, zubačka na Štrbské Pleso. Priamo cez obec vedie štátna cesta I./18.Celoročná turistika v blízkych Vysokých a Nízkych Tatrách.

Mimoriadne VYHODNA investícia pri zakúpení apartmánu firmou (plátcom DPH) – zákonné právo na uplatnenie odpisov a vrátenie DPH! Veľký dopyt po ubytovaní v apartmánoch v uvedenej oblasti počas CELEHO roka !

VYBORNA CENA – 73 500 € PLUS DPH ! V cene je zahrnutý aj podiel na pozemku a spoločných priestoroch! Moznost dokupit samostatné parkovacie statie v podzemnej garazi v cene 10 000 € PLUS DPH ! DOHODA NA CENE MOZNA !

KONTAKT A BLIZSE INFO – FELTSAN – 0903 381 239. FELTSANOVA – 0911 968 759.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: VYNOSNA LUKRATIVNA NEHNUTELNOST VO VYSOKYCH TATRACH !

Květen 31st, 2016 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.