Výrobná prevádzka v Kolárove na predaj

Cena: 600.000 EUR
Ponúkame na predaj výrobnú prevádzku v meste Kolárovo (90 km od Bratislavy). Výrobná prevádzka sa skladá z dvoch hlavných budov:
Výrobná hala – celková plocha 2029,98 m2 (73,55m x 27,6m), konštrukcia je dvojloďová, vyrobená z prefabrikovaných železobetónových tyčových prvkov, osadených na základových pätkách zo železobetónu, svetlá výška konštrukcie je 6,45m. Strecha je plochá, jednoplášťová, bez odvetrania, čiastočne klimatizovaná. Väčšina častí s krátkodobou životnosťou bola od roku 2001 postupne vymenená. Rozdelená je na dve časti:
– šijacia linka – v súčasnosti je vybavená technológiami pre výrobu lyžiarskej obuvi
– kompletizačná časť, kancelárie majstra a skladníka.
Sklad sa nachádza medzi týmito loďami.
Sociálna budova – celková plocha 718,98m2 (26,05m x 9,20m x 3 poschodia), svetlá výška poschodí – 3,3m. Objekt trojpodlažný, konštrukcia je železobetónová z tyčových prvkov osadených na základových pätkách zo železobetónu. Murivo je z metrických dierovaných tehál. Strecha je plochá jednoplášťová bez odvetrania, s krytinou z asfaltových pásov – nové. Od roku 2001 postupne rekonštruovaný, výmena okien, dverí a väčšiny prvkov krátkodobej životnosti. Okná na I. a II. podlaží sú nové – dvojvrstvové sklo, plastové.
1.podlažie – chodba, jedáleň, výdajňa jedla, fajčiareň, kotolňa, sociálne priestory pre personál
2. podlažie – chodba, kancelárie, bytová jednotka a sociálne zariadenia
3. podlažie – chodba, umyváreň, kancelárie, sociálne zariadenia a skladovacie priestory
Prípojky:
Kanalizácia + ČOV, vysokonapäťová prípojka, plyn.
Pozemok a prevádzka je vo výhradnom vlastníctve firmy. Povolenie prechodu na prístupové parcely pre akýkoľvek druh dopravného prostriedku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Výrobná prevádzka v Kolárove na predaj

Září 29th, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.