Šaľa, obchodný, alebo kancelárský priestor v centre

Cena: 500 EUR/mesiac
Priestor je krásne presvetlený a prístupný priamo zo Školskej ulice a z chodníka. V tesnej blízkosti sú dve školy. Ideálne predajné priestory. Budova je zateplená a má hliníkové okná. V priestore je podlahové kúrenie. V miestnosti je prípojka na internet, prípojka na fázu 380, odsávanie + bezpečnostné zabezpečenie v cene nájmu. Objekt je monitorovaný kamerovým systémom. V priestore je LED osvetlenie prirodzenej bielej farby. V prípade záujmu možnosť upratovačky. Parkovanie bezplatne pri budove.

K priestoru sú sociálne zariadenia, spoločný priestor + sklad + sprcha. Bezbariérový vchod. V cene je aj reklama na veľkoplošnej LED obrazovke na budove, ktorá bude prezentovaná dookola v priebehu celého dňa !

Jedná sa o priestor o výmere 58 m2. Priestor sa nachádzajú v novostavbe v centre Šale. V budove sa nachádza reklamná agentúra. Možnosť využiť na služby alebo kancelárie.

Lokalita: v blízkosti sú potraviny, nákupné centrum, ZŠ, MŠ, pošta, autobusová zastávka, železničná a autobusová stanica.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Šaľa, obchodný, alebo kancelárský priestor v centre

Červen 10th, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.