Predáme exkluzívne pekný 4-izbový rodinný dom v obci Čechy

Cena: 40.000 EUR
Predáme 4-izbový rodinný dom v obci Čechy, okres Nové Zámky. Postavený je na mierne svahovitom 1441m2 veľkom pozemku v tichej ulici. Dispozične pozostáva : 2 x predsieň, veľká hala, 4- izby, kuchyňa so špajzou- komorou, 2 x kúpeľňa, jedna kúpeľňa je s vaňou a jej súčasťou je aj toaleta, druhá kúpeľňa je so sprchovým kútom a vedľa je samostatná toaleta, v zadnej časti domu 2x komora a predsieň s výtupom na terasu. Okná a dvere sú z dreva, sú zachovalé. Podlahy sú suché, v izbách je palubovka, v hale a v kúpelni je dlažba, v kuchyni a v jednej izbe je na podlahe PVC. V dome sa používa voda z obecného vodovodu, splašky sú odvádzané do septiku na dvore. Druhý zdroj vody je z vlastnej studne, ktorá je na dvore. Kúrenie je centrálne, plynom – nový kotol, alebo pevným palivom – v hale sú krbové kachle. V jednej časti domu je nová elektrika. V rámci rekonštrukcie kúpeľní bola urobená aj nová vodoinštalácia. Na dvore sa nachádza samostatne stojaca garáž, podzemná pivnica, letná kuchynka, dreváreň, komora a hospodarske budovy pre chov menčích domacich zvierat. Pozemok je prevažne zatrávnený, je udržiavaný a je na ňom niekoľko ovocných stromov. Dom je priestranný, je vhodný na okamžité bývanie pre veľkú rodinu. Okrem trvalého bývania je vhodný aj ako rekreačná chalupa. Blízko obce Čechy, iba 9,4 km. sa nachádza termálne kúpalisko Podhájska. Obec Čechy má základnú občiansku vybavenosť.
Podhájska kúpalisko je najznámejšie svojim areálom bazénov s termálnou liečivou vodou jedinečného zloženia, ktorá patrí medzi najmineralizovanejšie vody v strednej Európe.
Spoločenské možnosti vyžitia okrem kúpaliska sú: zimná turistika, zimné športy, sánkovanie, lyžovanie a v okolí sú vybudované aj cyklistické trasy. Prostredie v ktorom sa náchádza dom, je zárukou plnohodnotného oddychu a rekreačneho vyžitia.
V celej oblasti sa nenachádza žiadny priemysel, ktorý by znečisťoval ovzdušie a preto sa tu dobre cítia i ľudia s ochoreniami dýchacích ciest. Krásne lesy v tomto okolí ponúkajú zaujímavé turistické trasy po celý rok. Turistickými chodníčkami možno navštíviť historické pamiatky v okolí, napr. zrúcaniny Paulínskeho kláštora na Mariánskej Čeladi a pod. Okolie obcí spĺňa nároky aj najnáročnejších. Okrem trávenia voľného času na kúpalisku v Podhájskej a využívania jeho doplnkových služieb je možnosť navštíviť viacero kultúrnych, historických a prírodných zaujímavostí.
V okolí je možnosť navštíviť Nitriansky hrad, zrúcanina Gýmeš, Arborétum Mlyňany, zámok v obci Topoľčianky. V neďalekej obci Radava sa nachádza soľná jaskyňa.
Viac info o nehnuteľnosti na: kontakt 0905351195, 0904140161, alebo laurova@reality-kontakt.sk[/b
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!
V cene je právny servis, zabezpečenia všetkých písomností. U nás vybavíte všetko na jednom mieste.
Vybavujeme aj hypotéky ku kúpe nehnuteľnosti, nakoľko sme certifikovanou realitnou kanceláriou a riadne zaregistrovaným členom s povolením NBS sprostredkovávať aj hypotekárne a sprostredkovateľské úvery a aj poistenia všetkého druhu.
Pracujeme s produktami všetkých bánk a poisťovní podnikajúcich na územi SR.

Ako prebieha obhliadka nehnuteľnosti?
Obhliadku vedie maklér
Obhliadku vedie a so záujemcom komunikuje takmer výlučne realitný maklér!
Ak na niektorú otázku nevie odpovedať na mieste, zodpovie ju neskôr resp. si ju od predávajúceho zistí sám v príhodnom okamžiku (bežne po obhliadke telefonicky alebo e-mailom).
Maklér plnohodnotne zastupuje predávajúcu stranu a poskytne záujemcovi všetky podstatné informácie o ktoré ho požiada.
Obhliadka NESLÚŽI NA DOJEDNÁVANIE KÚPNEJ CENY. Záujemca si nehnuteľnosť na obhliadke má pozieť, a ak sa mu páči, môže oznámiť maklérovi, že o nehnuteľnosť má záujem. Až v takomto momente sa rieši cena a podrobnosti.
Nebojte sa požiadať o opätovnú obhliadku! Potvrdzuje to vážnosť vášho záujmu! Pýtajte sa, pýtajte sa, pýtajte sa. Váš maklér bude rád, ak ho budete s otázkami kontaktovať!

Pred začiatkom obhliadky vás môže maklér vyzvať k podpisu protokolu o vykonaní obhliadky. Ide o evidenčnú povinnosť profesionálneho makléra, ktorý bez nej nemusí umožniť obhliadku nehnuteľnosti.
Písomná evidencia o obhliadke je nutnou podmienkou vykonania akejkoľvek obhliadky nehnuteľností v ponuke Reality-Kontakt a maklér neumožní obhliadku nehnuteľnosti záujemcom, odmietajúcim písomne potvrdiť, že vstúpili do cudzieho objektu resp. na cudzí pozemok. Treba si uvedomiť, že vstup na cudzí majetok vždy podlieha súhlasu vlastníka, ktorý má vždy počas procesu sprostredkovania možnosť vyžiadať si od Reality-Kontakt evidenciu osôb, ktoré do nehnuteľnosti vstúpili.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Predáme exkluzívne pekný 4-izbový rodinný dom v obci Čechy

Srpen 19th, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.