Novostavba penziónu, Podhájska, lukratívna lokalita

Cena: 280.000 EUR
Ponúkame na predaj novostavbu apartmánového penziónu v obci Podhájska, vyhľadávanej rekreačnej oblasti, známej rozsiahlym areálom termálnych kúpalísk a wellnesu. Penzión sa nachádza na pozemku s rozlohou 1692 m2, má pôdorys 38x6m, spolu 358 m2 úžitkovej plochy na dvoch podlažiach, z toho 319 m2 obytnej plochy: 136 m2 7 apartmánov, 18 m2 kuchyňa, 56 m2 spoločenská miestnosť/jedáleň/bar, 35 m2 obslužné priestory. Penzión je dvojpodlažný. Na prízemí sú umiestnené priestory recepcie, sklad prádla, soc. zariadenie pre zamestnancov, kuchyňa so skladom, technické zázemie objektu (kotolňa), 2 apartmány, 3 schodiská, spoločenská miestnosť s výstupom na terasu a do záhrady. Na poschodí je 5 apartmánov, každý o rozlohe 30 m2, so samostatným vstupom, izbou pre 2-4 osoby a kúpeľkou s WC. Penzión je postavený z porobetónu hrúbky 60 cm, je zateplený, kúrenie a ohrev vody zabezpečuje plynový kotol Buderus (pre každé poschodie zvlášť okruh), vykurovanie je riadené počítačom. Odpad je riešený do septiku 13 m3. Podlahy na prízemí sú z dlažby, v 5 podkrovných apartmánoch je drevotrieska. Apartmány na prízemí sú kompletne vybavené a zariadené. Otváranie dverí všetkých apartmánov je riešené magnetickou kartou. Penzión sa nachádza priamo pri hlavnej ceste, takže je dobre viditeľný hneď na vstupe do obce Podhájska. Na objekte prebiehajú dokončovacie práce. V roku 2011 bude uvedený do prevádzky rozsiahly aquapark v kúpeľnej časti.

***BM Real Estate*** je realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete, zaoberajúca sa kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností… ďalej kompletnou projekčnou, inžinierskou a stavebnou činnosťou.

V cene nehnuteľnosti je už zaúčtovaná provízia pre našu realitnú kanceláriu, minimálne 1660 EUR. Provízia zahŕňa nasledovné služby pre klienta :
-kompletný poradenský servis
-kompletný právny servis
-vypracovanie dokladov pre katastrálny úrad a banky
-notárske poplatky
-katastrálne správne poplatky

===PRACUJEME PROFESIONÁLNE A DISKRÉTNE===

Ostatné informácie a obhliadky na tel.0908506506 Ing.Tutko

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Novostavba penziónu, Podhájska, lukratívna lokalita

Září 27th, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.