Rodinný dom Spišská Nová Ves Znížená cena !!!

Cena: 269.000 EUR
Č: 1041067
Rodinná vila Spišská Nová Ves
Veľký RD – novostavba na cca 6 ár pozemku, r. výstavby 2001 , poschodový so sedl. strechoch pokrytou kanadským šindlom. K dispozícií je 12 izieb + veľká hala s krbom a teplovzd. vložkou, 3 kuchyne ktoré sa daju upraviť ako izby, 5 kúpeľní a WC, sauna, a fitnescentrum ( vo veľkosti dvoch izieb), garáž.
Sú to vlastne tri rodinné domy spojené do jedného celku. Každý má vlastné kúrenie a vlastné merače energií. Exteriér upravený vzrastlými drevinami, altánok , automatická závlaha travnatých porastov
Všetky prvky sú v exkluzívnom prevedení, dlažky sú z masívu, dlažby a obklady v kúpeľniach sú v luxusnom prevedení, jedná spálňa je storočná – čo sa týka posteli, skríň a nočných stolíkov a komody – predaj dohodou. Vila sa dá veľmi dobre využiť na podnikanie ako penzión, hospic alebo podobné aktivity.
RD je situovaný na periférií Spišskej Novej Vsi v kľudnom prostredí bez veľkej premávky, asi 2 km od vstupu do Slovenského raja – Čingova. a cca 25 km od Vysokých Tatier.
Kontakt: Ladislav Adamko
Tel. 0905 539 478 , 0911 927 956
Mail: topolcany@euroroyal.sk

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Rodinný dom Spišská Nová Ves Znížená cena !!!

Září 26th, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.