Na predaj novostavba – holodom bungalov 4 izbového rodinného domu v Kr

Cena: 179.800 EUR
Na predaj novostavba – holodom 4 izbového rodinného domu v Krásnej. Rodinný dom – bungalov má veľkú halu spojenú s kuchyňou, ďalšie tri izby, dve kúpelne s toaletami, chodbu v tvare „L“ so vstavaným šatníkom a zádverie. Novostavba je napojená na verejný vodovod, verejnú kanalizáciu. Je vybavená elektrickým podlahovým ústredným kúrením. Ako zdroj teplej vody bude slúžiť elektrický kotol ÚK so zásobníkom. Rodinný dom nie je podpivničený, hrubá stavba je z pórobetónových tvárnic, plášť domu je zateplený polystyrénom hrúbky 12 cm. Steny sú finálne vystierkované dokonalou strojovou stierkou, stropy tvoria brúsené sádrokartónové dosky a podlahy dostali finálne potery. Hala má dve a ďalšia izba jedno francúzske okno s prístupmi na terasy. Drevený, minerálnou vlnou zateplený krov, vytvára využiteľnú povalu a nesie pálenú strešnú krytinu Roben. Novostavba sa nachádza v zástavbe rodinných domov v lokalite Hory. Samozrejmosťou mestskej časti Krásna je výborná občianska vybavenosť a dostupnosť centra krajského mesta. V prípade rýchlej dohody možná zľava z ceny.
V cene je už zahrnutá provízia RK. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. V prípade, ak máte záujem o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti, pozrite si prosím aj ďalšiu ponuku našej realitnej kancelárie Diamond Reality s.r.o., kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotekárnym úverom prostredníctvom nášho interného finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu. V oblasti realít sme schopní pomôcť Vám Vaše dnešné sny premeniť na zajtrajšiu skutočnosť. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. čísle 0905 566 131.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Na predaj novostavba – holodom bungalov 4 izbového rodinného domu v Kr

Červen 1st, 2017 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.