Na predaj chata v Nižnom Klátove – čast Mlynky – Košice okolie

Cena: 87.000 EUR
Na predaj celoročne obývateľná poschodová murovaná a zateplená chata o rozlohe pozemku 412m2 na začiatku Nižného Klátová časť Mlynky . Cesta k chate je čiastočne po asfaltke a zbytok po spevnenej ceste.V okolí sú ešte štyri trvalo obývané chaty . Je tam aj prameň s pitnou vodou cca 50m od chaty . Chata má 45m2 zastavanej plochy . Na prízemí je vstup do chodby , kde sú vstavané skrine . Odtiaľ je vstup do kuchyne , obývačky a kúpeľne. Kuchyňa je kompletne zariadená a robená na mieru . V kúpeľni , ktorá je rekonštruovaná sa nachádza WC , sprchovací box a umývadlo . V obývačke je krásny krb , ktorý je napojený na obehové čerpadlo , ktoré dodáva teplú vodu do radiátorov. Na poschodí je jedna útulná spálňa a jedna menšia izba , ktorá je využívaná ako šatník so zabudovanými skriňami . V chate je pitná voda zo studne cez čerpadlo . Okná sú všetky plastové .Odpad je riešený žumpou .Elektrika 220V a 380V . Na pozemku je aj garáž pre dve autá zakomponovaná do svahu . Je v nej elektrina aj príprava na vodu pre budúce umývadlo . Garáž má diaľkovo otvárateľnú výsuvnú bránu . Na pozemku , ktorý je celý oplotený je útulný altánok,ďalej je tu ešte záhradný gril , fontánky. Do chaty je zavedený internet (T-Com) . Pri chate vzadu je aj menšia dielnička a miesto na ukladanie dreva . Pred chatou je dostatok miesta na parkovanie niekoľkých áut.
Cena je uvedená vrátane provízie pre realitnú kanceláriu. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie Diamond Reality s.r.o., kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. V oblasti realít sme schopní pomôcť Vám Vaše dnešné sny premeniť na zajtrajšiu skutočnosť. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0908 549 945.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Na predaj chata v Nižnom Klátove – čast Mlynky – Košice okolie

Květen 13th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.