Budova, predaj, Šafárikova, Rožňava, Rožňava

0 EUR
Predaj administratívnej budovy (účel využitia administratíva + 1 bytová jednotka) v centre obce Hanušovce nad Topľou na Jarmočnej ul.. Výmera pozemku 1 567 m2, ÚP 727,50 m2. Nehnuteľnosť bola postavená v r. 1993. Objekt je dvojpodlažný, bez podpivničenia, má sedlovú strechu s možnosťou vstavby obatného podkrovia. Časť objektu o výmere 142,2 m2 je prenajatá – možnosť dohody s terajším nájomcom. V okolí je kompletná občianská vybavenosť. Objekt je možné po stavebných úpravach v zmysle stavebného zákona užívať ako bytový dom na bytové účely. Terajší vlastník má záujem o spätný prenájom časti objektu o výmere cca 114,21 m2 – obchodný priestor pre pobočku. Podrobnejšie informácie a informácie o cene poskytne RK, p. Kontšeková 0911 411 420

V cene je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu, ktorú hradí vlastník nehnuteľnosti. Realitná kancelária zabezpečuje bezplatne kompletné poradenstvo a právny servis (vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad a … )

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Budova, predaj, Šafárikova, Rožňava, Rožňava

Září 23rd, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.