5693, 4 izbový dom, Košice – okolie, Kostoľany nad Hornádom

Cena: 136.000 EUR
Impulz Real, s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom v obci Kostoľany nad Hornádom. Uvedená nehnuteľnosť bola prijatá na základe osobnej obhliadky a do dohode s majiteľom nehnuteľnosti.
Tehlový dom s úžitkovou plochou cca 140 m2 je postavený na cca 11 á oplotenom pozemku bol kolaudovaný v roku 1979. Nachádza sa v tichej lokalite takmer na okraji obce. Na priestrannom pozemku sa nachádza parkovanie pre dve autá, jazierko, skleník, garáž s letnou kuchyňou, altánok s krbom a dreváreň so samostatným prístupom pre nákladné autá. Dispozične je dom rozdelený na suterén, prízemie a 1. poschodie. V suteréne sú 3 miestnosti z toho dve sú technické miestnosti, v ktorých sa nachádzajú dve kotly. Jeden je na tuhé palivo a ďalší je plynový. Prízemie má obývačku s krbom, ktorá sa dá predeliť na hosťovskú časť a pracovňu resp. jedáleň, kuchyňu so špajzou a WC so sprchou. 1. poschodie má 3 spálne, WC s kúpeľňou.
Stav: nehnuteľnosť je kúpou voľná, toho času je obývaná, bez známok poškodenia.
IS: obecná voda, vlastná studňa, kanalizácia a elektrina .
Kúrenie: podľa výberu, buď tuhým palivom, alebo plynom .
Využitie: ak chcete bývať v dobrom dome, mať priestranný pozemok so všetkými IS, tak Vám tento dom odporúčam .
Iné súčasti: internet, satelit, vonkajší aj vnútorný krb, altánok a pivnica .

Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie ako aj komplexných služieb spojených s Vaším novým bývaním. V sprostredkovateľskej provízii sú zahrnuté kompletné katastrálne poplatky (poplatok za vklad vlastníckeho práva, listy vlastníctva a katastrálne mapy), kompletný právny servis firemným právnikom pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a notárske poplatky (overenie podpisov, overenie listín). Samozrejmosťou našej spoločnosti je zabezpečenie znaleckého posudku a kompletnej dokumentácie k nehnuteľnosti, ako aj pomoc pri vybavení najlepšej formy financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru nezávislým hypotekárnym špecialistom. Celú fotodokumentáciu k tejto nehnuteľnosti nájdete aj na našej stránke Impulz Real, s.r.o. Tešíme sa na spoluprácu.
Obhliadku tejto nehnuteľnosti s bližšími informáciami Vám osobne zabezpečí certifikovaný maklér NARKS: Ing. Rudolf Dohányos 0948626777, dohanyos@impulzreal.sk.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: 5693, 4 izbový dom, Košice – okolie, Kostoľany nad Hornádom

Červen 19th, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.