5606, 4 izbový byt , Košice – Juh, Krakovská

Cena: 63.800 EUR
Impulz Real, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v lokalite Košice – Juh, /Železníky/, Krakovská ul. Byt je v osobnom vlastníctve o výmere 68m2. Je situovaný na 7/8 poschodí bytového domu bez loggie. Je to pražský typ bytu. Bola tam realizovaná čiastočná rekonštrukcia: dispozične je obývacia izba prepojená s kuchyňou a je tam aj vstup do samostatnej spálne, ďalšie dve izby sú nepriechodné. V byte sú plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, oddelené WC, vstavané skrine. Bytové jadro je pôvodné. Byt je svetlý, teplý izby sú orientované na južnú stranu, dve menšie na severnú stranu. K bytu patrí pivnica. Bytový dom je zateplený, pripravuje sa rekonštrukcia výťahu. U tejto nehnuteľnosti sa oceňuje hlavne tichá lokalita, bezproblémové parkovanie, slušní susedia, výborná občianska vybavenosť – v dostupnej vzdialenosti veľké obchodné centrá a dobré dopravné spojenie s ostatnými časťami mesta. Byt je možné financovať aj hypotekárnym úverom.

Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie ako aj komplexných služieb spojených s Vaším novým bývaním. V sprostredkovateľskej provízii sú zahrnuté kompletné katastrálne poplatky (poplatok za vklad vlastníckeho práva, listy vlastníctva a katastrálne mapy), kompletný právny servis firemným právnikom pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a notárske poplatky (overenie podpisov, overenie listín). Samozrejmosťou našej spoločnosti je zabezpečenie znaleckého posudku a kompletnej dokumentácie k nehnuteľnosti, ako aj pomoc pri vybavení najlepšej formy financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru nezávislým hypotekárnym špecialistom. Celú fotodokumentáciu k tejto nehnuteľnosti nájdete aj na našej stránke Impulz Real, s.r.o. Tešíme sa na spoluprácu.
Obhliadku tejto nehnuteľnosti s bližšími informáciami Vám osobne zabezpečí certifikovaný maklér NARKS: Ing. Anton Šašala 0940437707, sasala@impulzreal.sk.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: 5606, 4 izbový byt , Košice – Juh, Krakovská

Březen 15th, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.