Viacúčelová stavba v tichom prostredí Pezinok

Cena: 315.000 EUR
Predaj – objektu, ktorý je možné využívaťna podnikateľskú činnosť, v prípade potreby spojený s bývaním, aleboaj prestavať na atypický obytný dom. Objekt je umiestnený v tichej zástavbe rodinnej výstavby v Pezinku na Malackej ceste s výborným napojením na priľahlé hlavné pozemné komunikácie.

Vstup do objektu je z nádvoria, rozloha 194 m2 (z toho 82 m2prestrešených oceľovou konštrukciou), vjazd je cez oceľovú bránu šírky 5m. Celé nádvorie je oplotenébetónovými tvárnicami do výšky 2,2 m.
Prednú časť objektu tvorí veľká hala o rozlohe 225m2 (15x15m) s výškou 5,5m. Vstupná brána do prednej časti objektu je o rozmeroch 6×4 m. Hala je napojená na vodu, kanalizáciu, elektorinštalácia je svetelná aj motorická (220 a 380V). Inštalovaný je krb.
Zadná časť objektu je na ploche 70 m2 a pozostáva z 3 miestností, kuchynského kútu , WC a sprchy. Zavedené je plynové kúrenie. Pod touto časťou sa nachádza aj pivnica.

Za zadnou časťou sa nachádza dvor s rozlohou 52m2 s vlastnou studňou.
Objekt slúžil ako umelecký ateliér, jeho využitie je možné na rôzne druhy podnikania s ohľadom na jeho umiestnenie v rodinnej zástavbe. Zadný trak sa dá využiť buď na kancelárie, resp. upraviť na pohodlné bývanie j malou záhradkou.

V prípade záujmu je možné odkúpiť aj väčšiu časť dvora.

[u]
[/u]
[u]
[/u]

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Viacúčelová stavba v tichom prostredí Pezinok

Duben 14th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.