Slnečný 3 izb. byt, Šancová, Bratislava Staré Mesto

Cena: 147.000 EUR
Ponúkame na predaj 3 izbový byt, Šancová ulica, Bratislava Staré mesto.

Byt je čiastočne zrekonštruovaný, slnečný, s pekným výhľadom na Kolibu, na 5. poschodí/6, s výťahom. Výmera bytu je 75 m2 a patrí k nemu pivnica. Izby sú nepriechodné, kuchyňa a jedna izba je orientovaná na Šancovu a ďalšie dve izby sú orientované do dvora. Byt má 2 balkóny.

Počas rekonštrukcie boli menené rozvody vody a odpadu v kuchyni, inštalované nové elektro-rozvody (okrem izieb), bezpečnostné dvere do bytu, plastové okná, interiérové dvere, kuchynská linka (v samostatnej kuchyni) so vstavanými spotrebičmi, v dvoch izbách vstavané skrine. Chodba a kuchyňa dlažba a izby plávajúce podlahy. Kúpeľňa a WC sú samostatné, po staršej rekonštrukcii. V byte je nainštalovaný satelit.

Obytný dom je tehlový , elektronický vrátnik. V septembri sa bude meniť výťah za nerezový plnoautomatický a je vo výstavbe vlastná kotolňa domu. Výborná lokalita do 10 minút pešo do centra, na hlavnú vlakovú aj autobusovú stanicu. Parkovanie možné na dvore + možnosť rezidenčného parkovania v priľahlých uličkách.

Možná platba na hypotekárny úver. Byt je predajom k dispozícii.
tel. 0903 447886

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Slnečný 3 izb. byt, Šancová, Bratislava Staré Mesto

Duben 16th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.