Predaj Rodinný dom Bratislava Nové mesto

Cena: 500.000 EUR
Ponúkame na predaj rodinný tehlový dom v lukratívnej štvrti, len 100m od OC Polus, napriek tomu v tichom prostredí. Dom je na slenečnom pozemku s udržiavanou záhradou s výmerou 400 m2.

Je po čiastočnej rekonštrukcii (aj výmena strechy), je celý podpivničený, má dve nadzemné poschodia + apartmán v podkroví, obytná plocha je cca 160 m2.

Rodinný dom je vhodný na bývanie aj na podnikanie. Je napojený na všetky inžinierske siete a má vlastné plynové kúrenie. Vďaka polohe na konci radovej zástavby je možné dom rozšíriť o prístavbu, prípadne novú stavbu na konci pozemku.

Dom pozostáva z:
pivnice – dve miestnosti (väčšia a menšia)
1. nadzem. podlažia – prízemia – vstupná chodba, hala, veľká miestnosť (obývačka), kuchyňa, kúpeľňa + WC
2. nadzem. podlažia – 3 izby (1 väčšia + 2 menšie), kúpeľňa + WC
podkrovia – 1,5 izbový apartmán s kuchyňou, kúpeľňou a WC

V blízkom okolí je okrem spomínaného obchodného centra (reštaurácie, obchody, kino, Carrefour…), plavárne a jazera Kuchajda aj základná škola a zástavka električiek (7 min do centra), autobusov. V tichej štvrti rodinných domov sa nachádza v strede park a detské ihrisko. Výborné je napojenie aj na cestnú a diaľničnú sieť.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Predaj Rodinný dom Bratislava Nové mesto

Září 14th, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.