Pozemky na výstavbu rodinných domov SENEC

Cena: 138 EUR/m2
Predaj – stavebné pozemky priamo v Senci na ulici Mila Urbana.

Celkove sú posledné tri na predaj, s rozlohou 671 m2, 825m2 a 859 m2. Na pozemkoch sú všetky inžinierske siete (voda, elektrika, plyn, kanalizácia, optické káble) a vybudovaná prístupová komunikácia a chodníky s verejným osvetlením. Všetky pozemky sú rovinaté s výbornou polohou. Dva pozemky smerujúce k Bratislavskej ulici sú vhodné aj na podnikateľské účely. Pozemky majú rôznu šírku, každý okolo 20 metrov, viď priložený plán. Prístup na pozemky je možný autom po novovybudovanej ceste.

Veľmi dobrá lokalita, s dobrou dostupnosťou do centra Senca, do Bratislavy iba 15 km, 1 km na diaľnicu, čiže na všetky smery (Bratislava, Trnava) na výber či už po D1 alebo po „starej“ ceste . Kompletná občianska vybavenosť – autobusy, vlaky, školy, škôlky, gymnázium, blízko Tesco, Lidl, Slnečné jazerá. Zastávka medzimeststej autobusovej dopravy iba cca 200 metrov. Pozemky sú tvaru blízkeho obdĺžniku, majú dobrú polohu aj orientáciu na svetové strany. Lokalita je veľmi dobrá a cena príjemná najmä čo sa týka prístupu, inžinierskych sietí, roviny a možnosti okamžitej výstavby.

Pri rýchlom jednaní – dohoda.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pozemky na výstavbu rodinných domov SENEC

Duben 15th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.