ARTHUR – 3 izbový byt so záhradnou terasou, novostavba, Kramáre

Cena: 211.509 EUR
Ako zmluvný partner projektu “ Mestská vila Uhrova“ ponúkame na predaj 3- izbový byt o výmere 89,21 m2 + vlastná záhradná terasa o rozlohe 107,86 m2 v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite Kramáre (tzv.Dolné Kramáre) nachádzajúci sa na 1 poschodí z 5 s výťahom.

V “ Mestskej vile Uhrova“ je celkovo iba 13 bytov situovaných na 5-tich poschodiach s výťahom. Každý byt má buď záhradku, loggiu, resp. terasu, ktoré sú orientované na juh. Na prízemí domu sa nachádzajú 2 x plynové kotle, ktoré zabezpečujúce kúrenie a teplú vodu pre celý objekt.

Bytový dom “ Mestská vila Uhrova“ sa nachádza v Bratislave III, mestskej časti Nové Mesto, katastrálne územie Vinohrady, časť Kramáre tzv . Dolné Kramáre. Táto lokalita je vzdialená 3 km od centra mesta. Prevažuje v nej zástavba rodinných domov, resp. menších bytových domov. Výhodou je dobrá dopravná dostupnosť individuálnou ako aj mestskou hromadnou dopravou (autobusy, trolejbusy), pričom vzdialenosť od zastávky je cca 200 m. Výhodou je dobrá občianska vybavenosť (obchody, prevádzky služieb, pošta, banka, kultúrne stredisko, školy, škôlky, zdravotné stredisko) ako aj dostupnosť do lesoparku „Koliba“.

Bytový dom je z hľadiska dopravy dostupný z centra mesta do 10 minút. Je situovaný v lokalite v dobrým napojením na všetky hlavné tepny dopravy vrátane rýchleho napojenia na diaľničný obchvat mesta Bratislava.

K bytu prináleží jedno garážové státie v suteréne domu na – 1 PP v cene 16.800 Eur s možnosťou dokúpenia vyhradeného vonkajšieho parkovacie miesta pri dome v cene 4.800 Eur. Termín odovzdania bytov je december 2013.

Byt sa predáva v štandarde novostavby t.j. kompletne dokončený vrátane plastových okien, sanity, podláh, obkladov, interierových dverí so zárubňami, bez kuchynskej linky.

NEPLATÍTE PROVÍZIU – sme ZMLUVNÝM PARTNEROM investora projektu !!!

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: ARTHUR – 3 izbový byt so záhradnou terasou, novostavba, Kramáre

Prosinec 19th, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.