ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY, Bratislava Petržalka

Cena: 1.760 EUR/m2
Predaj administratívnych priestorov v novostavbe polyfunkčného centra na Panónskej ceste v Bratislave – Petržalke. Priestory sa nachádzajú na 2.,3. a 4. posch/6. Budova je situovaná na jednej z hlavných prístupových komunikácií do mestskej časti Petržalka. Má vynikajúce dopravné napojenie na tranzitné komunikácie a dopravné uzly. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza železničná stanica, príjazd na diaľnicu, centrum mesta je vzdialený 10 minút. Na náprotivnej strane ulice sú situované atraktívne prevádzky obchodu, administratívy a služieb.
Polyfunkčný objekt je tehlová stavba skeletového typu, ktorá sa stavia vo vysokom štandarde spĺňajúcom najmodernejšie požiadavky objektu daného typu. Neoceniteľná je jeho poloha a dostupnosť.

V ponuke sú kancelárske priestory o rozlohe:
* na 2.NP 850 m2 /blok A/ a 720 m2 (blok B)
* na 3.NP 832 m2 /blok A/ a 582 m2 /blok B/
* na 4.NP 832 m2 /blok A/ a 582 m2 /blok B/

Jednotlivé navrhované funkčné celky sú riešené tak, aby bolo možné jednoduché spájanie alebo delenie priestorov podľa potrieb budúcichužívateľov.Vstup každého bloku je zabezpečený samostatným vchodom situovaným vpredu budovy, prístup je cez vlastný výťah a schodište. Každý blok má niekoľko kancelárií, sociálne zariadenie, servisný sklad a miestnosť pre upratovačku.

Cena zahŕňa:
* omietka, maľba
* obklad vnútorný keramický (kúpeľňa, WC)
* podlahy
* plastové okná
* sanitárna technika, batérie
* kúrenie s vlastným meračom
* vypínače, zásuvky, rozvod TV, telefónna prípojky…

Cena: 1760 €/m2 + DPH Možná dohoda v závislosti od veľkosti priestoru

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY, Bratislava Petržalka

Září 16th, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.