5 izb. rodinný dom pozemok s potokom Ivanka pri Dunaji

0 EUR
Predaj exkluzívny rodinný dom v krásnom tichom prostredí na pozemku s potokom. Dom sa nachádza v Ivanke pri Dunaji v novovybudovanej časti mimo letovej zóny smerom na Zálesie. Pozemok má 1200 m2, zadnú hranicu pozemku tvorí potok s krásnymi vysokými stromami. Pod stromami je sedenie a záhradný domček s malou terasou a pivnicou. V domčeku je jedna miestnosť s kuchynským kútom a toaleta s umývadlom. Záhrada je upravená na spôsob anglických záhrad s veľkou trávnatou plochou. V celej záhrade je zavlažovacie zariadenie napojené na vlastnú studňu.

Dom má 5 izieb. Na prízemnom podlaží je vstupná hala (17m2) s trojdielnou zrkadlovou skriňou, stena je zdobená mramorom onyx, veľká obývačka (46m2) prepojená s kuchyňou (14m2) a jedálňou (12m2), hosťovská izba, kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom. V obývačke je krb, centrálne ozvučenie a vedú z nej schody na podkrovie. Na prízemí je tiež garáž(20m2) s priamym vstupom do domu. V zadnom trakte za garážou je kotolňa s práčovňou so vstupom na terasu. Terasa s markízou na solárny pohon má výmeru cca 98 m2 a okrem vstupu z práčovne má tiež samostatný vstup z obývačky.

V podkroví je jedna veľká spálňa (25m2) so samostatným šatníkom a veľkou kúpeľňou (14m2) s umývadlom, bidetom, vaňou a sprchovým kútom. Z kúpeľne aj zo spálne je východ na balkón. Ďalšia izba(23,5m2) má samostatnú kúpeľňu (19m2) s bidetom, WC, vaňou a umývadlom. Táto izba má samostatný balkón. Z galérie (15m2) je ešte vstup do tretej samostatnej izby(15,5m2) ktorá je momentálne využívaná ako pracovňa. Podlahy vo vstupnej hale, obývačke, kuchyni, jedálni, schodište, galéria a dve kúpeľne sú z krásneho talianskeho mramoru. V izbách sú drevené plávajúce parkety. Krb v obývačke je z mramoru onyx. V celom interiéri sú použité krásne ušľachtilé materiály starostlivo vyberané architektom. Schodisko do podkrovia má zábradlie z bronzu kombinované so sklom. V kúpeľniach je sanita Vilerroy and Boch, Huppe, Kludi, Grohe atd.

Kuchynská linka je robená na mieru, so zabudovanými spotrebičmi AEG a Elektrolux – varná sklokeramická doska, digestor, mikrovlnka ,umývačka, elektrická rúra, drvič odpadu. Pracovná doska a obklad v kuchyni je z gréckeho kameňa. Tretina podkrovia je upravená ako podkrovie s prístupom cez sklápacie povalové schody.

V dome je centrálny vysávač, podlahové kúrenie kombinované s rebrinovými radiátormi v kúpeľniach. Kúrenie je na plyn s kondenzačným kotlom.

Dom je postavený z kvalitných materiálov, tehla Porotherm, termoizolačná omietka, sendvičová strecha s krytinou Bramack, medené okapy, medené rozvody vody. Kolaudovaný bol v roku 2003. V celom dome sú drevené eurookná s drevenými žalúziami v jedálni na diaľkové ovládanie. Taktiež garážová brána je drevená, na diaľkové ovládanie.

Oplotenie pozemku je murované, brána na vjazd ku garáži, vstupná bránička a zábradlie na balkónoch a terase na záhradnom domčeku sú z pozinkovaného kovu. Dom je postavený vo veľmi tichej lokalite mimo náletovej zóny lietadiel na ulici, kde sa vytvorila úžasná komunita bývajúcich, ktorý spoločne trávia Silvestra a každé leto pripravujú opekačku a deťom rôzne súťaže.
Celý objekt je chránený.

Informácie o cene v RK.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: 5 izb. rodinný dom pozemok s potokom Ivanka pri Dunaji

Září 13th, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.