3-izb. Toplianska, vz. prízemie, Vrakuňa, BD zateplený

Cena: 87.000 EUR
LIONREAL Vám ponúka na predaj 3-izb. byt na ul. Toplianska, Vrakuňa. OV, výmera 67 m2 + lodžia zo spálne, nachádza sa n zvýšenom prízemí/7, k bytu patrí pivnica.
Byt je v pôvodnom stave, v izbách sú plávajúce podlahy, v chodbe rolldoor, jadro je murované, obývačka je priechodná do spálne. Byt je svetlý, je orientovaný na východ a západ. Mesačné náklady sú 220,- €/3 osoby.
Bytový dom je zateplený, nový vstup, strecha, stúpačky.
V okolí kompletná občianska vybavenosť: obchody Lidl, Billa, Tesco, školy, škôlky, zdravotné stredisko, lekáreň, pošta, zastávky MHD, tenisové kurty, fitness centrum. Cena je uvedená vrátane provízie a kvalitného servisu!

Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk
Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: 3-izb. Toplianska, vz. prízemie, Vrakuňa, BD zateplený

Srpen 20th, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.