vidiecka usadlosť v Štiavnických Vrchoch – Bohunice

Cena: 225.000 EUR
Ponúkame na predaj vidiecku usadlosť(RD) v Štiavnických Vrchoch, v obci Bohunice. Cca 150km od BA, 23km od Levíc a 18km od Banskej Štiavnice. Dom ma tri samostatné 2 izbové byty. Stredný byt ma navyše zimnú záhradu. Každý byt má samostatný vchod, kúpeľňu, wc a kuchyňu. Pozemok, an ktorom sa nachádza dom má rozlohu 2794m2. Na pozemku sa nachádza tiež stajňa(nutná rekonštrukcia). K nehnutelnosti prislúcha aj ďaľší pozemok(polia, lúky, pasienky), ktorý sa nachádza cca 300 metrov od domu o rozlohe cca 23 hektárov.
Na požiadanie zašleme pôdorys.

Bližšie info na 0917 913 000, Peter Ďuriš, alebo na www.domareal.sk V cene je započítaná aj provízia, ktorá zahŕňa: kompletný právny servis(vypracovanie sprostredkovateľskej zmluvy, kúpnych zmlúv, pripadne zmlúv o budúcej kúpnej zmluve, návrhu na vklad), preplatenie poplatku za vklad vlastníckeho práva kupujúceho vo výške 66,-eur a podanie do príslušného katastra nehnuteľností, poplatok za výpis z listu vlastníctva potrebného k prevodu nehnuteľnosti, notárske poplatky, vypracovanie preberacieho protokolu, odovzdanie nehnuteľnosti, bežné upratovanie pred nasťahovaním, odbornú pomoc pri riešení financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru a sprostredkovanie hypotekárneho úveru. Spolupracujeme so všetkými bankami na Slovensku a máme 90% úspešnosť schvaľovania úverov.
Ak sa rozhodnete využiť služby sprostredkovania hypotekárneho úveru preplatíme Vám navyše aj poplatok za vypracovanie znaleckého posudku a za vklad záložných zmlúv vo výške 66,-eur a zabezpečíme podanie do príslušného katastra nehnuteľnos

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: vidiecka usadlosť v Štiavnických Vrchoch – Bohunice

Září 5th, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.