PREDAJ ZABEHNUTÉHO SÚKROMNÉHO PENZIÓNU 10 km od Zvolena

0 EUR
PREDAJ ZABEHNUTÉHO SÚKROMNÉHO PENZIÓNU 10 km od Zvolena

Predmetom predaja je budova užívaná na prevádzkovanie ubytovacieho zariadenia, pohostinstva so služobným bytom v samostatnej stavbe.
Penzión sa nachádza v zastavanom území obce Očová. Jedná sa o samostatne stojací objekt s jedným podzemným, jedným nadzemným podlažím a nezobytneným podkrovím postavený do členitého tvaru s príslušenstvom vonkajších úprav, ako sú letná terasa, detské preliezky …. dvor s prístupom po spevnenej zámkovej komunikácii. K objektu prináleží aj zachované humno so súp. číslom.
Penzión je napojený na elektrickú energiu, verejný vodovod, plyn, kanalizáciu. Všetky tieto prípojky sú novo vybudované.

Celková výmera pozemku 2147 m2.
Ubytovacie možnosti:
Max. kapacita: 19 (1×5, 2×4, 1×3,miestnosti su dostatočne veľke na prístelky)

V rokoch 2005 až 2007 bola na základe stavebného povolenia s kolaudáciou rekonštruovaná a prestavaná do súčasného stavu, tieto práce boli realizované s citom, tak aby boli zachované prvky ľudového koloritu.
Očová patrí k podpolianskym lokalitám s pôsobivým hudobno-tanečným folklórom, čo predpokladá efektívne využitie penziónu.

Obec Očová leží na úpätí pohoria Poľana, ca. 15 km východne od mesta Zvolen. Má ideálnu polohu na vychádzky do prírody, cykloturistiku aj mototuristické výlety. Kúpať sa dá v Detve (7 km) alebo Zvolene (15 km), termálne kúpalisko je v Kováčovej (18 km). Tenisové kurty (1 km), vyhliadkové lety (2 km), rybárenie (3 km). Posilovňa a krytý bazén je vo Zvolene (15 km). Reštauráciu nájdete vo Zvolenské Slatine (4 km), možnosť prípravy jedál a občerstvenia priamo v objekte, nákupy v obci (0,5 km). Turistické ciele: CHKO Poľana (najvyšší vrchol a zároveň najväčšia vyhasnutá sopka strednej Európy Poľana, početné prírodné rezervácie, vodopád Bystré), Zvolenský zámok, Pustý hrad, historické mesto Kremnica s mestskými hradbami a hradom, mesto Banská Štiavnica so Starým a Novým zámkom a Baníckym múzeom (pamiatka chránená UNESCOM).Leto: kúpanie, lietanie – na motorových a bezmotorových lietadlách, parašutistický výcvik, hríby, rybačka, poľovačkaZabezpečíme: na požiadanie – guľáš, zabíjačku, návštevu salaša, syr, opekanie, živú ľudovú hudbu, poľovačku

Ideálny oddych pre rodiny s deťmi,turistické partie a pracovné kolektívy
Bližšie o aktivitách a využitia regiónu na www.ocova.sk

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: PREDAJ ZABEHNUTÉHO SÚKROMNÉHO PENZIÓNU 10 km od Zvolena

Září 1st, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.