Nebytové priestory na podnikanie v Lučenci, znížená cena !!!

Cena: 159.000 EUR
Ponúkame na predaj tieto nebytové priestory vo výbornej lokalite. Budova je prevažne prízemná, poschodie je vybudované nad cca 1/3 prízemia. Na prízemí sú dva vstupy. jeden je priamo do predajne a druhý je do skladových priestorov a schodiskom na poschodie. Plocha predajne je 180 m2, k nej prislúchajú skladovacie priestory. Ďalej sa tu nachádza kotolňa s kotlom na plyn aj na pevné palivo. Na prízemí je riešené aj hygienické zariadenie pre personál. Na poschodí sa chodbou vstupuje do kancelárskych priestorov a kuchynky. Tiež je tu riešené hygienické zariadenie. Zastavaná plocha je 235 m2, úžitková plocha je 283 m2. Pozemok s budovou má výmeru 346 m2, pred budovou je zabezpečená plocha bezproblémového parkovania na vlastnom pozemku. Predaj nehnuteľnosti je možný aj formou odstúpenia zabehnutej prevádzky. Vedľa budovy je pozemok o výmere 282 m2, ktorý nie je predmetom predaja.
Vzhľadom k tomu, že sa tieto priestory nachádzajú vo výbornej lokalite a je tu blízka dostupnosť v rámci celého mesta, sú tu výborné možnosti na rôzne druhy podnikateľskej činnosti.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Nebytové priestory na podnikanie v Lučenci, znížená cena !!!

Březen 19th, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.