1091422 Veľká Lehota Rodinný dom v tichej uličke

Cena: 35.000 EUR
Predáme rodinný dom v horskom prostredí obce Veľká Lehota. Dom je situovaný v tichej ulici a je vhodný pre rodinky,ktoré hľadajú svoje bývanie. Ale vzhľadom k prekrásnej prírode si tu chalupári nájdu tiež svoj relax a oddych. Je sčasti podpivničený.Interiér otvára: vstupná predsieň,chodba,kuchyňa,dve izby,kúpeľňa,špajza. Dobudovaním podkrovia je možnosť celkového zväčšenia priestoru v dome. WC je suché. Podlaha je betón,dlážkovica. Vykuruje sa pevným palivom. Vodu užívajú majitelia obecnú. Elektrina 220/380V. Odpad je riešený kanalizáciou. Konštrukcia domu je z klasického materiálu-kvadra. Strecha je sedlového tvaru. Strešná krytina – škridľa. K domu patrí záhrada,hospodárska budova. Prístupová komunikácia je asfaltová. OV je na výbornej úrovni/ZŠ,MŠ,pošta,obchody s priemyselným a potravinovým tovarom/.
Tradície a zvyky majú v tejto rázovitej dedinke dominantné postavenie v speváckych,či folklórnych skupinách. Najväčšou každoročnou udalosťou sú Gajdošské fašiangy.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: 1091422 Veľká Lehota Rodinný dom v tichej uličke

Červen 5th, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.