Kategorie: Moravskoslezský kraj

Září 24th, 2017 by České Reality

Cena: 0,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 21st, 2017 by České Reality

Dlouhodobý podnájem nezařízeného bytu 1+1 v klidné lokalitě v Ostravě Zábřehu u Bělského lesa na ul. Patrice Lumumby (za kinem Luna). Dům je po revitalizaci, zateplený, plastová okna + žaluzie, 2.p./4.p., bez výtahu, bez balkonu, 35m2, standardní kuchyňská linka, sporák, jádro kombinované, v koupelně vana, STA, KTV. Byt volný od 1.2. Nájem vč. služeb 5.999 Kč / měs., vratná kauce 2 nájmy, provize pro RK 5 tis.
Cena: 5 999,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 21st, 2017 by České Reality

Naše spoleÄŤnost exkluzivnÄ› nabĂ­zĂ­ ke koupi byt 5 minut od centra v nižší cihlovĂ© zástavbÄ› po celkovĂ© revitalizaci – fasáda, zateplenĂ­, plastová okna, novĂ˝ vchod, stoupaÄŤky v plastu. Byt vÄ›tších rozmÄ›rĹŻ s neprĹŻchozĂ­mi pokoji je situován na 2 strany. ObĂ˝vacĂ­ pokoj disponuje prostornĂ˝m balkonem s pÄ›knĂ˝m vĂ˝hledem přímo do zelenÄ›. Parkety v pokojĂ­ch. Prostorná pĹ™edsíň se vstupem do ÄŤtvercovĂ© kuchynÄ›. CelozdÄ›ná koupelna s oknem, toaleta zvlášť. K bytu patří prostornĂ˝ sklep o vĂ˝měře 11m2. Bonusem je zahrádka pĹ™ed domem, kterou je moĹľno využívat. Ihned volnĂ˝. Veškerá obÄŤanská vybavenost v mĂ­stÄ› – školy, sluĹľby, pošta, MHD aj. NĂ­zkĂ© mÄ›sĂ­ÄŤnĂ­ náklady. MoĹľnost financovánĂ­ hypoteÄŤnĂ­m ĂşvÄ›rem.
Cena: 960 000,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 20th, 2017 by České Reality

Naše spoleÄŤnost nabĂ­zĂ­ ke koupi byt v blĂ­zkosti centra u kina Máj v domÄ› po celkovĂ© revitalizaci – fasáda, zateplenĂ­, plastová okna, novĂ˝ vchod, euro vĂ˝tah. Byt prošel kompletnĂ­ rekonstrukcĂ­ bez nutnosti dalších investic. V kuchyni je nová rohová kuchyňská linka vÄŤetnÄ› vestavÄ›nĂ˝ch spotĹ™ebiÄŤĹŻ – elektrická trouba s varnou deskou a digestoří, praÄŤkou a lednicĂ­. ObĂ˝vacĂ­ pokoj je propojen s kuchynĂ­. PlovoucĂ­ podlahy v pokojĂ­ch. CelozdÄ›ná koupelna spojena s toaletou, nová sanita, obklady v kombinaci hnÄ›dĂ© a tmavohnÄ›dĂ© barvy s dekorem, bĂ­lá dlaĹľba. NeprĹŻchozĂ­ pokoje, z loĹľnice je Ĺ™ešen balkon. V pokoji je nová skříň s posuvnĂ˝mi dveĹ™mi. NovĂ© interiĂ©rovĂ© dveĹ™e a vstupnĂ­ bezpeÄŤnostnĂ­ protipožárnĂ­ dveĹ™e. V bytÄ› jsou rovněž novĂ© omĂ­tky a elektroinstalace v mÄ›di. MoĹľnost financovánĂ­ hypoteÄŤnĂ­m ĂşvÄ›rem. Veškerá obÄŤanská vybavenost v mĂ­stÄ› – obchody, školy, sluĹľby, MHD aj. Ihned volnĂ˝.
Cena: 1 299 000,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 17th, 2017 by České Reality

Naše spoleÄŤnost nabĂ­zĂ­ ke koupi byt o vel. 3,5+1 v blĂ­zkosti centra u KomenskĂ˝ch sadĹŻ a Ĺ™eky Ostravice v domÄ› po celkovĂ© revitalizaci – fasáda, zateplenĂ­, plastová okna, stoupaÄŤky v plastu, 2x euro vĂ˝tahy. Byt v pĹŻvodnĂ­m, ale udrĹľovanĂ©m stavu. V kuchyni je zánovnĂ­ rohová kuchyňská linka se vstupem do jĂ­delny ÄŤi pracovny. Koupelna je částeÄŤnÄ› zdÄ›ná s vanou, toaleta je samostatná. ObĂ˝vacĂ­ pokoj je prĹŻchozĂ­ do loĹľnice s lodĹľiĂ­ a dÄ›tskĂ©ho pokoje s lodĹľiĂ­. Veškerá obÄŤanská vybavenost v mĂ­stÄ› – obchody, školy, MHD, sluĹľby aj. IdeálnĂ­ bydlenĂ­ pro rodinu, která preferuje bydlenĂ­ blĂ­zko centra s moĹľnostĂ­ procházek a sportovnĂ­ho vyĹľitĂ­ v blĂ­zkosti Ĺ™eky. MoĹľnost financovánĂ­ hypoteÄŤnĂ­m ĂşvÄ›rem.
Cena: 1 299 000,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 17th, 2017 by České Reality

Byt se nacházĂ­ za Kotvou v nižší zástavbÄ› po celkovĂ© revitalizaci – fasáda, zateplenĂ­, plastová okna, novĂ˝ vchod, stoupaÄŤky v plastu. CelozdÄ›ná koupelna s vanou, obklady a dlaĹľbou, samostatná toaleta. Pokoj o vel. 3,5 x 5,3 m, parkety. VzornĂ˝ a klidnĂ˝ dĹŻm. Veškerá obÄŤanská vybavenost v mĂ­stÄ› – školy, sluĹľby, obchody aj., v blĂ­zkosti MHD. MoĹľnost financovánĂ­ hypoteÄŤnĂ­m ĂşvÄ›rem.
Cena: 650 000,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 17th, 2017 by České Reality

Naše spoleÄŤnost nabĂ­zĂ­ ke koupi velkometrážnĂ­ byt 5 minut od centra v blĂ­zkosti sadu B. NÄ›mcovĂ© ve starší nĂ­zkĂ© cihlovĂ© zástavbÄ› po částeÄŤnĂ© revitalizaci – plastová okna, nová stĹ™echa, nová vodoinstalace a elektroinstalace v mÄ›di. Byt je situován na 2 strany s prostornĂ˝mi neprĹŻchozĂ­mi pokoji – obĂ˝vacĂ­ pokoj 22m2, loĹľnice 22m2. Byt disponuje prostornou pĹ™edsĂ­nĂ­ s oknem se vstupem na velkĂ˝ balkon s vĂ˝hledem do dvora a zelenÄ›. Je moĹľno využívat uzavĹ™enĂ˝ dvĹŻr u domu. CelozdÄ›ná koupelna s oknem a topenĂ­m, rohová vana, obklady a dlaĹľba. Samostatná toaleta rovněž s oknem. V pĹ™edsĂ­ni je prostorná komora a zánovnĂ­ plynovĂ˝ kom2. Velmi příznivĂ© mÄ›sĂ­ÄŤnĂ­ poplatky. IdeálnĂ­ k vlastnĂ­mu bydlenĂ­ ÄŤi na investici. Veškerá obÄŤanská vybavenost v okolĂ­ – obchody, MHD, HlavnĂ­ nádraží, KomenskĂ©ho sady aj. Ihned volnĂ˝. MoĹľnost financovánĂ­ hypoteÄŤnĂ­m ĂşvÄ›rem.
Cena: 849 999,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 17th, 2017 by České Reality

NabĂ­zĂ­me Vám byt na konci Dubiny u Möbelixu v domÄ› po celkovĂ© revitalizaci – fasáda, zateplenĂ­, plastová okna, stoupaÄŤky v plastu, nová stĹ™echa, eur vĂ˝tah. Byt prošel celkovou nákladnou rekonstrukcĂ­ bez nutnosti dalších investic. V bytÄ› je moĹľno ponechat veškerĂ© zařízenĂ­ a nábytek (sedacĂ­ souprava, stoly, loĹľnice, elektrospotĹ™ebiÄŤe aj.), coĹľ by bylo součástĂ­ ceny. Kuchyň se zánovnĂ­ kuchyňskou linkou vÄŤetnÄ› jĂ­delny s prostornĂ˝m stolem a posezenĂ­m. V pĹ™edsĂ­ni je vestavÄ›nĂ˝ nábytek a skřínÄ› na mĂ­ru. Nová celozdÄ›ná koupelna s novou sanitou – masážnĂ­ sprchovĂ˝ kout, koupelnovĂ˝ nábytek, obklady, dlaĹľba. Samostatná toaleta se závÄ›snĂ˝m wc rovněž s obklady a dlaĹľbou. Je provedena elektroinstalace v mÄ›di, novĂ© omĂ­tky. ProstornĂ˝ obĂ˝vacĂ­ pokoj o vel. 4×5,20 m. LodĹľie je umĂ­stÄ›na z loĹľnice s pÄ›knĂ˝m vĂ˝hledem do zelenÄ›. NovĂ© interiĂ©rovĂ© dveĹ™e s obloĹľkami. Byt je slunnĂ˝ s vĂ˝hledem na 2 strany. Veškerá obÄŤanská vybavenost – supermarkety, školy, sluĹľby, MHD aj. MoĹľnost financovánĂ­ hypoteÄŤnĂ­m ĂşvÄ›rem. MoĹľnost pĹ™evodu do osobnĂ­ho vlastnictvĂ­ do 1 roku.
Cena: 1 200 000,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 17th, 2017 by České Reality

Byt se nacházĂ­ naproti domu energetiky v domÄ› po celkovĂ© revitalizaci – plastová okna, fasáda, zateplenĂ­. Skeletová stavba (kombinace panel – cihla). Byt prošel rekonstrukcĂ­. Je situován na 2 strany s prostornĂ˝m obĂ˝vacĂ­m pokojem o vel. 3,5 x 6,5 m s balkonkem. CelozdÄ›ná zvÄ›tšená koupelna spoleÄŤnÄ› s toaletou s obklady a dlaĹľbou v hnÄ›dobĂ©ĹľovĂ© barvÄ›, sprchovĂ˝ kout. V kuchyni je nová rohová kuchyňská linka vÄŤetnÄ› vestavÄ›nĂ© varnĂ© desky a horkovzdušnĂ© trouby. PlovoucĂ­ podlahy v pokojĂ­ch. Elektroinstalace…..
Cena: 1 390 000,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 16th, 2017 by České Reality

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v os.vlastnictví s balkonem, sklepem v nízké zástavbě ve 3.p./3.p. Dům je po kompletní revitalizaci, byt má nová plastová okna, novou kuch. linku. Nachází se v místě s veškerou infrastrukturou (škola, školka, obchody) a zároveň v klidné a zelené lokalitě Karviné Ráje s výbornou dostupností do centra města. Dohoda možná. Naše kancelář Vám zajistí vyřízení hypotéky nebo stavebního úvěru. Kontaktujte makléře
Cena: 850 000,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 16th, 2017 by České Reality

Nabízíme k prodeji byt 4+1 s balkonem, sklepem v nízké zástavbě ve zvýšeném přízemí/3.p. Dům je po kompletní revitalizaci, byt má nová plastová okna, novou kuch. linku, vyzděné jádro r.2010, nové podlahy Nachází se v místě s veškerou infrastrukturou (škola, školka, obchody) a zároveň v klidné a zelené lokalitě v Karviné- Hranicích. Dohoda možná. Naše kancelář Vám zajistí vyřízení hypotéky nebo stavebního úvěru. Kontaktujte makléře
Cena: 1 050 000,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 15th, 2017 by České Reality

Nabízíme k prodeji byt 3+1 s plast. okny, balkonem, sklepem v 7.p./11.p. Nachází se v místě s veškerou infrastrukturou (škola, školka, obchody) a zároveň v klidné a zelené lokalitě v Karviné- Mizerově nedaleko ventra Karviné. Naše kancelář Vám zajistí vyřízení hypotéky nebo stavebního úvěru. Kontaktujte makléře
Cena: 830 000,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 15th, 2017 by České Reality

Podnájem nezařízeného slunného bytu 2+1 poblíž centra města, ul. Na Široké, dům je po revitalizaci, plastová okna, 3.p./3.p., bez výtahu, bez balkonu, 56m2, neprůchozí pokoje, vymalovaný, rohová kuchyňská linka, sporák, digestoř, koberce, WC a koupelna samostatně, vana, v koupelně obklad. Byt volný od 1.2. Nájem 7.500 Kč / měs. + el.,plyn, vratná kauce 2 nájmy, provize pro RK 7 tis.
Cena: 7 500,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 15th, 2017 by České Reality

Nabídka pronájmu bytu 3+1 se zasklenou lodžií na ul. Přemyslovců v Ostravě – Mariánských Horách. Byt je ve druhém patře domu po revitalizaci.
Jedná se o byt po rekonstrukci, zděné jádro s rohovou vanou, nová elektroinstalace, interiérové dveře, kuchyňská linka. Okna plastová se žaluziemi. Pokoje jsou neprůchozí, u kuchyně navíc menší místnost, která slouží jako jídelna. Byt je vymalovaný, připravený k nastěhování.
Poblíž zastávky MHD, nákupní centra. Parkování v místě. Tento pronájem není vhodný pro studenty.

Pokud není v nabídce uvedeno jinak a od vlastníka nemovitosti jsme neobdrželi průkaz energetické náročnosti, uvádíme hodnotu energetické třídy náročnosti budovy jako G.

Cena: 9 000,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 14th, 2017 by České Reality

Cena: 0,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 14th, 2017 by České Reality

NabĂ­zĂ­me Vám byt v atraktivnĂ­ části Poruby v blĂ­zkosti Globusu v nižší zástavbÄ› po celkovĂ© revitalizaci – fasáda, zateplenĂ­, plastová okna, novĂ˝ vchod, stoupaÄŤky v plastu. Byt vÄ›tších rozmÄ›rĹŻ, kterĂ˝ prošel celkovou rekonstrukcĂ­ – v kuchyni nová rohová kuchyňská linka v ÄŤervenĂ© barvÄ› s vestavÄ›nou varnou plynovou deskou, lednicĂ­ a praÄŤkou. CelozdÄ›ná zvÄ›tšená koupelna s obklady a dlaĹľbou, skříňka s umyvadlem a sprchovĂ˝m koutem. ProstornĂ˝ pokoj s vĂ˝hledem do dvora, pokoj vÄŤetnÄ› modernĂ­ho nábytku – vestavÄ›ná skříň na mĂ­ru v kombinaci bĂ­lo-ÄŤernĂ© barvy a taktĂ©Ĺľ obĂ˝vacĂ­ stÄ›na v tĂ©Ĺľe barvÄ›, sedacĂ­ souprava a konferenÄŤnĂ­ stĹŻl. Ihned volnĂ˝. Veškerá obÄŤanská vybavenost v mĂ­stÄ› – Olympie, školy, sluĹľby, MHD aj. MoĹľnost financovánĂ­ hypoteÄŤnĂ­m ĂşvÄ›rem.
Cena: 770 000,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 14th, 2017 by České Reality

NabĂ­zĂ­me Vám byt v atraktivnĂ­ lokalitÄ› naproti bĂ˝valĂ©ho hotelovĂ©ho domu JindĹ™ich v blĂ­zkosti radnice v nižší cihlovĂ© zástavbÄ› po revitalizaci – plastová okna, fasáda, stoupaÄŤky v plastu. Byt vÄ›tších rozmÄ›rĹŻ v pĹŻvodnĂ­m stavu ideálnĂ­ na rekonstrukci. Byt má vĂ˝bornou dispozici, neprĹŻchozĂ­ pokoje, ÄŤtvercová kuchyň a prostorná pĹ™edsíň. CelozdÄ›ná koupelna s vanou, zvlášť toaleta, komora. Okna jsou situována na 2 strany. VzornĂ˝ a slušnĂ˝ dĹŻm. V souÄŤasnĂ© dobÄ› nelze pĹ™evĂ©st do osobnĂ­ho vlastnictvĂ­. Veškerá obÄŤanská vybavenost v okolĂ­ – obchody, sluĹľby, centrum, MHD aj. Ihned volnĂ˝. VĂ˝hodou jsou nĂ­zkĂ© mÄ›sĂ­ÄŤnĂ­ náklady.
Cena: 950 000,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 14th, 2017 by České Reality

Cena: 0,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 13th, 2017 by České Reality

Cena: 0,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 13th, 2017 by České Reality

Cena: 0,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 12th, 2017 by České Reality

Cena: 0,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 12th, 2017 by České Reality

Cena: 0,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 12th, 2017 by České Reality

Cena: 0,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 11th, 2017 by České Reality

Cena: 0,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 10th, 2017 by České Reality

Cena: 0,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 8th, 2017 by České Reality

Cena: 0,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 7th, 2017 by České Reality

Cena: 0,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 7th, 2017 by České Reality

Naše spoleÄŤnost nabĂ­zĂ­ ke koupi byt v atraktivnĂ­ části Poruby u lesoparku u Vltavy v domÄ› po celkovĂ© revitalizaci – fasáda, zateplenĂ­, plastová okna, novĂ˝ vchod, 2x euro vĂ˝tahy, stoupaÄŤky v plastu. ProstornĂ˝ byt v pĹŻvodnĂ­m stavu ideálnĂ­ na rekonstrukci. KombinovanĂ© bytovĂ© jádro – koupelna s vanou, toaleta zvlášť. Prostorná pĹ™edsíň s vestavÄ›nou skřínĂ­, pokoj o vel. 3,5 x 5,6 m. IdeálnĂ­ na investici – nĂ­zkĂ© mÄ›sĂ­ÄŤnĂ­ poplatky. MoĹľnost financovánĂ­ hypoteÄŤnĂ­m ĂşvÄ›rem. VĂ˝borná obÄŤanská vybavenost – obchody, školy, sluĹľby, MHD aj.
Cena: 690 000,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 7th, 2017 by České Reality

NabĂ­zĂ­me Vám byt v pÄ›knĂ© části Poruby v blĂ­zkosti Vltavy u lesoparku v domÄ› po celkovĂ© revitalizaci – fasáda, zateplenĂ­, plastová okna, bezbariĂ©rovĂ˝ přístup do domu i bytu, novĂ˝ vchod, euro vĂ˝tah, stoupaÄŤky v plastu. Byt prošel rekonstrukcĂ­, kdy byla zmÄ›nÄ›na dispozice bytu a došlo k probouránĂ­ příčky mezi kuchynĂ­ a obĂ˝vacĂ­m pokojem vytvoĹ™enĂ­ komory v pĹ™edsĂ­ni. V kuchyni je nová kuchyňská linka vÄŤetnÄ› kombinovanĂ©ho sporáku, digestoĹ™e a lednice, novĂ© pvc v kuchyni a obĂ˝vacĂ­m pokoji, parkety v pokojĂ­ch. VĂ˝hodou je situovanost pokojĹŻ na 3 svÄ›tovĂ© strany s pÄ›knĂ˝m vĂ˝hledem do okolĂ­ a zelenÄ›, pokoje jsou neprĹŻchozĂ­. V pĹ™edsĂ­ni je zabudovaná vestavÄ›ná skříň na mĂ­ru. V koupelnÄ› obklady, dlaĹľba a nová sanita – sprchovĂ˝ kout, toaleta zvlášť rovněž s obklady a dlaĹľbou. Balkon situován z obĂ˝vacĂ­ho pokoje. VzornĂ˝ a slušnĂ˝ vchod. Veškerá obÄŤanská vybavenost v mĂ­stÄ› – školy, obchody, sluĹľby, MHD, v blĂ­zkosti Globus, Zuzana aj.
Cena: 1 300 000,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 6th, 2017 by České Reality

Cena: 0,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 6th, 2017 by České Reality

Nabízíme exkluzivně ke koupi krásný družstevní byt o velikosti 2+1 v Ostravě Zábřehu na ulici Gerasimovova. Jedná se o bytové družstvo jednoho vchodu. Dům je obklopený zelení. Prošel celkovou revitalizací, nová fasáda, plastová okna. Byt se nachází v 1. patře 3 poschoďového domu, 51m2, bez balkonu. Byt je orientován na tři strany. Byt prošel před 3 lety kompletní a nákladnou rekonstrukcí a od té doby se jeho stav nezměnil. V bytě je nová elektroinstalace v mědi, nové parkety, plovoucí podlahy a dlažby. V kuchyni rohová linka na míru, kombinovaný sporák Gorenje, digestoř, místo na ledničku i na myčku nádobí. Z kuchyně je vstup do obývacího pokoje s krásným výhledem do zeleně, stejně jako z ložnice, která je přístupná jak z obývacího pokoje tak z předsíně. V celém bytě jsou nové interiérové dveře. V předsíni je nová šatní skříň a věšáková stěna, podhledy s bodovým osvětlením. Bodové osvětlení je také v kuchyni. Nová koupelna společná s toaletou, obklad, dlažba, vana, okno. V rámci koupelny je ještě oddělená komora. Byt je vymalovaný. V bytě je připojení na internet. K bytu náleží sklep. Měsíční náklady 5800 Kč, ale jsou v tom vysoké zálohy na topení a teplou vodu (2100 Kč) a při vyúčtování ročně vrací kolem 10 tisíc, fond oprav z toho činí 3419 Kč. Byt je volný ihned k nastěhování. Cena za nemovitost včetně provize pro RK činí 1.250.000 Kč. Pro více informací a prohlídku bytu kontaktujte makléře nebo na email martin.malicek@stylreality.cz. Naše nabídka na WWW.STYLREALITY.CZ
Cena: 1 250 000,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 5th, 2017 by České Reality

Naše spoleÄŤnost exkluzivnÄ› nabĂ­zĂ­ byt po kompletnĂ­ finanÄŤnÄ› nároÄŤnĂ© rekonstrukci bez nutnosti dalších investic. Byt se nacházĂ­ v blĂ­zkosti Vltavy v domÄ› po celkovĂ© revitalizaci – fasáda, zateplenĂ­, plastová okna, novĂ˝ vchod, stoupaÄŤky v plastu, novĂ˝ euro vĂ˝tah, bezbariĂ©rovĂ˝ vstup do domu i bytu. Rekonstrukce je provedena v modernĂ­m stylu tak, aby vyhovovala souÄŤasnĂ©mu modernĂ­mu bydlenĂ­. Byla částeÄŤnÄ› zmÄ›nÄ›na dispozice bytu, v pĹ™edsĂ­ni byla vytvoĹ™ena technická mĂ­stnost pro umĂ­stÄ›nĂ­ praÄŤky, sušiÄŤky, prádelnĂ­ho koše aj. CelozdÄ›nĂ© bytovĂ© jádro, zvÄ›tšená koupelna, nová vana, modernĂ­ závÄ›sná skříňka s umyvadlem a vysoká skříňka v antracitovĂ©m lesku, zrcadlo s LED diodovĂ˝m osvÄ›tlenĂ­m. Obklady a dlaĹľba v kombinaci bĂ­lošedĂ© barvy. Samostatná toaleta se závÄ›snĂ˝m wc rovněž s obklady a dlaĹľbou. SádrokartonovĂ© snĂ­ĹľenĂ© stropy s bodovĂ˝m osvÄ›tlenĂ­m v koupelnÄ›, wc, pĹ™edsĂ­ni a kuchyni. V celĂ©m bytÄ› kvalitnĂ­ plovoucĂ­ podlahy, novĂ© interiĂ©rovĂ© dveĹ™e s prosklenĂ­m, kterĂ© ladĂ­ k podlahám. VstupnĂ­ bezpeÄŤnostnĂ­ a protipožárnĂ­ dveĹ™e. V bytÄ› je provedena celková elektroinstalace v mÄ›di a novĂ© sádrovĂ© omĂ­tky. ModernĂ­ kuchyňská rohová linka zn. Ikea v kombinaci bĂ­loÄŤernĂ©ho lesku. SoučástĂ­ kuchyňskĂ© linky jsou vestavÄ›nĂ© spotĹ™ebiÄŤe – plnÄ› integrovaná myÄŤka, elektrická trouba a plynová varná deska, vĂ˝suvnĂ˝ digestoĹ™, ÄŤernĂ˝ granitovĂ˝ dĹ™ez s profibateriĂ­ a lednicĂ­ s mrazákem. CelkovĂ˝ vzhled linky je doladÄ›n LED diodovĂ˝m osvÄ›tlenĂ­m pod plochou vrchnĂ­ch skřínÄ›k. Na kuchyňskou linku je poskytována záruka 25 let. Pokoje jsou situovány na 2 svÄ›tovĂ© strany – vĂ˝chod a západ. LoĹľnice s novou zasklenou lodĹľiĂ­, prostornĂ˝ obĂ˝vacĂ­ pokoj o vel. 4 x 5,2 m. V pĹ™edsĂ­ni jsou prostory pro skříň aj. VĂ˝hodou je veškerá obÄŤanská vybavenost v mĂ­stÄ› – obchody, školy, sluĹľby, MHD aj. NĂ­zkĂ© mÄ›sĂ­ÄŤnĂ­ poplatky. MoĹľnost financovánĂ­ hypoteÄŤnĂ­m ĂşvÄ›rem. Velmi klidnĂ˝ a ÄŤistĂ˝ dĹŻm. IdeálnĂ­ pro rodinu s dÄ›tmi. DoporuÄŤuji prohlĂ­dku.
Cena: 1 890 000,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 4th, 2017 by České Reality

Představujeme prodej byt 2+1 v Písku v Kollárově ulici. Byt je v osobním vlastnictví ve zděném domě. Obytná plocha je 72m2. Byt má dřevěná špaletová okna, orientovaná do zahrady jen z obývacího pokoje do ulice. Po vstupu do bytu se nacházíme v centrální chodbě, ze které vejdeme po levé straně do obývacího pokoje, rovně do ložnice a po pravé straně je kuchyně vybavená kuchyňskou linkou, sporákem a digestoří. Za domem se nachází zahrada s možností k využívání a přes ulici je obchod s potravinami. Písek je jihočeské historické město na řece Otavě. V Písku je veškerá občanská vybavenost nachází se tu 2 divadla, kulturní dům, nemocnice, fotbalové hřiště a hřebčinec. Centrum města je vzdálené 5 minut chůze, spolu s širším okolím je kompletně rekonstruované. Pro klidnou lokalitu vřele doporučuji.
Cena: 850 000,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 3rd, 2017 by České Reality

Cena: 0,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 2nd, 2017 by České Reality

Podnájem nezařízeného bytu 1+1 po rekonstrukci v klidné lokalitě v Ostravě Zábřehu na ul. Jedličkova, 45m2, 3.p./3.p., bez výtahu, cihlový dům, plastová okna + žaluzie, nová střecha, balkon. Byt je po celkové rekonstrukci, nové podlahy, kuchyňská linka s vestavnou troubou, plynovou varnou deskou, digestoří a novou lednicí, v pokoji je nové úsporná gama topidlo Beta 3 Comfort 02, které vypadá jako krb, v koupelně elektrický žebříkový radiator a v kuchyni nový infrapanel, koupelna po rekonstrukci, obklad, dlažba, sprchovací kout, koupelnový nábytek. K dispozici je velký sklep a půda. MHD a služby v dosahu. Byt volný od 1.2. Nájem 5.000 Kč / měs. + služby 1500 Kč (voda 500 Kč + el.,plyn), vratná kauce 5 tis., provize pro RK 5 tis. Doporučujeme prohlídku.
Cena: 5 000,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 2nd, 2017 by České Reality

Prodej bytu 2+1 s balkonem v osobním vlastnictví v Novém Jičíně. Podlahová plocha bytu 53m2, nachází se v 1.p/6.p. panelového domu s výtahem. Byt je po částečné rekonstrukci, zděná koupelna s vanou, toaleta samostatně, nové rozvody (el. původní), na podlaze v pokojích parkety, v kuchyni a na chodbě marmoleum. Oba pokoje jsou neprůchozí. V celém bytě jsou plastová okna. Do bytu je zaveden internet. K bytu náleží zděný sklep. Klidná lokalita kousek od centra města, veškerá vybavenost v dosahu. Náklady na bydlení cca 4.000,- Kč.
Financování Vám zajistíme – porovnáme podmínky bank a stavebních spoři.
Cena: 0,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 1st, 2017 by České Reality

Cena: 0,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Září 1st, 2017 by České Reality

Cena: 0,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Srpen 31st, 2017 by České Reality

Cena: 0,00 Kč

Celý příspěvek »

Vloženo v Moravskoslezský kraj

Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.