Prodej bytu 2+1+kk

!!! RK – nekontaktovat prodejce !!!
Byt v osobním vlastnictví, který se nachází v Koryčanech na ul. Masarykova v klidné lokalitě. Občanská vybavenost dostupná, autobusové spojení směr Kyjov Kroměříž. Nedaleko areál koupaliště, v zimních měsících sjezdovka s vlekem.
Byt 2+1 po kompletní rekonstrukci přestavěn na 2+1+kk v roce 2010, obytná plocha 68m2, v 1. patře bytového domu o čtyřech bytových jednotkách. Vytápění vlastní plynový kotel s ohřevem TUV – pořízeno 2010. Nové podlahy – plovoucí, místo na krbová kamna nebo krbovou vložku, plně funkční komín, Plastové okna, nová kuchyňská linka. Koupelna a WC po kompletní rekonstrukci, včetně odpadů a instalace.
Součástí bytu jsou tři sklepy, dva sklepy jako sklad dřeva a materiálu a jeden po kompletní rekonstrukci jako prádelna a sušárna. K bytu je možno užívat i malou zahrádku 5x30m za domem.
Byt má nízké náklady na bydlení: FO – 500,-Kč/měsíčně, plyn-záloha – 700 Kč/měsíc, elektřina-záloha – 400 Kč/měsíc, vodné-stočné dle spotřeby na vlastním vodoměru 1×1/4 roku. Celý dům po kompletní rekonstrukci střechy a komínů. Výhledově v roce 2012-2013 fasáda domu. Parkovací místo u domu. Cena v KČ:750000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1+kk

Květen 7th, 2017 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.