Rodinný dům – Krásný Buk

Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům / chalupu v obci Krásný Buk – Krásná Lípa, ke kompletní rekonstrukci. Nemovitost je označena číslem evidenčním a v katastru nemovitostí vedena jako rekreační objekt. Celková výměra pozemků je 1.948 m2. Objekt je dvoupodlažní, zděný se sedlovou střechou, částečně podsklepen. Vytápění je řešeno lokálními kamny na tuhá paliva. Dům je napojen na elektro, vodu z vlastního zdroje a kanalizace je vedena do septiku. V 1. NP je kuchyň a pokoj, dílna, bývalé stáje, WC a koupelna. V patře dále kuchyň, tři pokoje a WC.
Jedná se o nařízený prodej v rámci insolvenčního řízení. Prodejem ze zákona zanikají veškerá zástavní práva a nařízené exekuce či jiné vady zapsané v katastru nemovitostí.
S financováním vám rádi pomůžeme vlastním partnerem. U této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce vypracován energetický štítek, proto je tato inzerována ve skupině energetické náročnosti „G“. Web: http://www.pps-reality.cz Cena v KČ:499000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Rodinný dům – Krásný Buk

Květen 4th, 2016 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.