Prodej stavebních pozemků Tisá, okr. UL

V intravilánu obce Tisá, okr. UL, Vám nabízíme ke koupi soubor celkem tří pozemků o celkové výměře 2898 m2, které jsou platným územním plánem obce Tisá určeny k zastavění rodinnými domy venkovského typu.
Pozemky byly v minulosti téměř v celé ploše řízeně osázeny převážně modříny a břízami. Vykácením dnes již vzrostlých dřevin se může budoucí majitel zabezpečit na dvě a více sezón palivovým dřívím.
Dle územního plánu bude k hranici pozemků zbudována příjezdová komunikace, stávající nadzemní el. vedení bude přeloženo do země, bude položena přípojka na stávající vodovodní řad a přípojka na stávající kanalizaci.
Prezentované pozemky bezprostředně sousedí s neobvyklým pozemkem o rozloze 8337 m2 v majetku téhož vlastníka, který je rovněž na prodej. Bližší informace naleznete na Webu jsrk.cz pod ev.č. zakázek 08912 a 09012 – viz. uvedený odkaz na prezentaci.
Doporučuji Vám výstavbu montovaného nízkoenergetického nebo pasivního rodinného domu OKAL. Na spolupráci s Vámi se těší obchodní zástupce – stavební poradce společnosti OKAL CZ – rodinné domy, Deutsche Fertighaus Holding AG, Mgr. Jiří Sýkora v.r. Cena v KČ:1159200

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavebních pozemků Tisá, okr. UL

Červen 1st, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.