Zděný dům 5+kk z roku 2005, užit. plocha 232m2, pozemek 1822m2, Zbraslavice

Přímý majitel prodá velkoryse řešený zděný dům 5+kk z roku 2005 s užitnou plochou 232m2 na pozemku 1822m2, realizovaný ve vyšším standartu – zabezpečovací systém, kompletní zateplení, 2x kotel (dřevoplyn, propan-butan), krb, klimatizace, podlahové vytápění, dřevěná eurookna s dvojsklem, bezpečnostní vchodové dveře, el. garáž. vrata na DO, zimní zahrada, bezpečnostní el. zásuvky, podsvícenná zpevněná příjezdová cesta ze žulových kostek, příprava na pojezdová vjezdová vrata atd.

V přízemí garáž s el. vraty na DO, dílna s kotelnou, tech. místnost s el. bojlerem 200 litrů, vstupní chodba, koupelna se sprch. koutem, samostatné WC, prostorná kuchyň s kuchyňskou linkou včetně el. spotřebičů (myčka nádobí Miele, horkovzdušná trouba s varnou deskou Electrolux) s barovým pultem přecházející do velkoryse řešeného světlého obývacího pokojem s krbem, vstupem na zahradu a do zimní zahrady. V patře koupelna s rohovou vanou a wc, prostorná ložnice s lodžií směrem do zahrady a šatnou, další 3x pokoj, technická místnost. K nemovitosti kompletní tech. dokumentace.

Nemovitost je po nové výmalbě, napojena na vodovod, elektřinu, kanalizaci, vlastní velkokapacitní propan-butan nádrž pro vytápění umístěna na pozemku, příjezd po asfaltové cestě, velká zahrada s několika ovocnými stromy a chatkou.

Nemovitost je právně čistá, lze financovat hypotečním úvěrem.
Obec Zbraslavice je mezi D1 (17km) a Kutnou horou (18km), kde je plná občanská vybavenost. Přímo v obci je obecní, stavební a úřad matriky, mateřská a základní škola, pošta, zdravotnické zařízení a lékárna, obchody, restaurace, ubytování, bankomat, policie, aeroklub, benzínová pumpa. Vlakové i autobusové spojení.

Energetický štítek je v přípravě a bude aktualizováno, zatím tedy není energetická třída vypovídající.

RK nevolat

tel. 602 435 043
matej.siska@centrum.cz Cena v KČ:5950000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Zděný dům 5+kk z roku 2005, užit. plocha 232m2, pozemek 1822m2, Zbraslavice

Listopad 22nd, 2017 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.