Vícegenerační rodinný dům

Ve městě Krásná Hora nad Vltavou okr. Příbram nabízíme k prodeji vícegenerační rodinný dům po kompletní důkladné rekonstrukci v roce 2010. Obytná plocha 102 + 45 m2, užitná plocha 165 + 45 m2, zahrada 650 m2. Dům seskládá z hlavní části 6 + 1 (kuchyně, jídelna, prostorný obývací pokoj, 2x dětský pokoj, ložnice, pokoj pro hosty, ěx koupelna, 3x WC)a z přístavku navazujícího na dům a však se samostatným vchodem 2 + 1 (kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna, WC), tato přístavba je vhodná jako bydlení pro prarodiče, případně vozíčkáře (bezbariérový přístup).
K domu náleží udržovaná okrasná zahrada, zahradní domek, zahradní altán s grilem a bazén včetně nezbytného příslušenství.
Dům je umístěn na okraji obce, pár minut chůze od lesa, okolní zástavbu tvoří domy podobného typu. V místě je kompletní občanská vybavenost (škola, školka,prodejny, pošta, zdravotní středisko) snadná dostupnost do Příbrami a Prahy. Cena v KČ:5200000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Vícegenerační rodinný dům

Leden 6th, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.