Pronájem, dům rodinný, 260 m2

Nabízím k pronájmu velmi prostorný rodinný dům, který se nachází v Hlásné Třebani v ulici Pod Svahem. Dům je situován v klidné části obce se zástavbou rodinných domů, cca 15 minut chůze od vlakového nádraží(trať Beroun – Praha hl. nádraží). Z lokality je výborná dostupnost do hl. města Prahy, které je vzdálené cca 25 km( vlakem 35 minut, 20 minut autem). V obci se nachází základní občanská vybavenost ( prodejna potravin, školka, restaurace, dětské hřiště, sokolovna).
V přízemí se nachází vstupní hala se schodištěm, vinný sklípek, koupelna s vanou, ložnice, pracovna, kuchyň vč. kuchyňské linky a spotřebičů propojená s velmi prostornou jídelnou a balkonem, terasa.
V 1. patře vstupní chodba, pokoj (lze využít jako kuchyň), ložnice s oddělenou šatnou, dětský pokoj, koupelna s vanou, obývací pokoj, schodiště do podkroví.
V podkoroví se nachází otevřené atrium s výhledem do obývacího pokoje, pracovna.
Lze rozdělit na dva oddělené byty.
K objektu přísluší udržovaná zahrada, garáž pro dva osobní automobily, bazén. Přístup do objektu je jak z ulice Pod Svahem, tak z ulice K Zámku.
Objekt má vlastní studnu, vytápění elektrické – podlahové.
Dostupné od 15. února.
Cena 20 000 Kč/měsíc + režie. Cena v KČ:20000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem, dům rodinný, 260 m2

Leden 4th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.