Prodej pozemku s rod. vilkou

Nabízíme k prodeji pozemek cca. 1200m2, v obci Jirny, Praha-východ s podsklepenou, patrovou vilkou 4+KK se vstupní halou, ze 30let v původním stavu, k rekonstrukci. Půdní a podkrovní prostory v domě dávají možnost vestavby dalších bytových prostorů.
Velký, prostorný pozemek lze rozdělit na 2 stavební parcely. Bývalé hospodář. prostory a velký uzavřený dvůr s vjezdem i pro velká vozidla, umožňují využít je jako zázemí k podnikání, – vše záleží na uvážení kupujícího. Objekt je napojen na komplet. IS-plyn,voda, elektřina, kanalizace, vlast. studna a jímka. Výhodná investice v žádané lokalitě, v klidné části obce, s velmi výbornou dostupností do Prahy, na metro Černý most, nájezd na dálnici D11 Praha-Hr. Králové (exit 8-Jirny), nebo vlakem do Úval a Brandýsa nad Labem.Obec Jirny je moderní obcí s plnou občanskou vybaveností: škola, školka, pošta, obchody, nové centrum zdravotní péče – vše do 500 metrů.
Tel: 739 902 211 nebo 775 987 030 Cena v KČ:3800000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku s rod. vilkou

Březen 1st, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.