Nabídka bydlení za 6.000,– měs. v rodinném domě

Nabízíme Vám možnost rodinného domu asi 60 m2. Vstupní investice od 20.000 Kč. Měsíční nájem možný již od 6.000 Kč + energie. Jedná se o možnost nájmu v polovině nového rodinného domu, s možností převodu po 20ti letech do osobního vlastnictví po splácení anuity (tzv. Husákův model).
Provede se nová výstavba rodinných domů. A pak budete moci bydlet. Vhodné pro mladé studenty jako startovací bydlení. Praha je křižovatka cest, tam prodáte nebo pronajmete bydlení vždycky.
Vše technicky i právně zajištěno.
K nemovitosti je možná realitní spolupráce a finanční spolupráce přes mladé lidi na práci. Z práce lidí jsou meziprovize a těmi lze snížit cenu nájmu až na 3.000,– Kč měs.
Dále děláme zprostředkování realit, starých domů, do kterých děláme tepelná čerpadla a ty napojujeme na solární panely. Bereme 10% provize, jako v Kanadě a když nemovitost nabízí realitní makléř, tak si on připočítává 3% až 5%. Tedy celkem 13% až 15% realitní provize.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Nabídka bydlení za 6.000,– měs. v rodinném domě

Únor 10th, 2014 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.