Moderní nízkoenergetický RD 5+kk

Samostatný moderní nízkoenergetický RD 5+kk o dispozici 140 m², rovinatý pozemek 800 m². RD se nenachází v satelitu !! Stojí v klidné části, na kraji staré zástavby obce Zlatá , Praha-východ s výhledem do zeleně. Kolaudace v roce 2010.
V přízemí domu je prostorný obývací pokoj s velkými francouzskými okny a kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje je přístup na velkou terasu (jihozápadní orientace), vhodnou pro posezení a grilování. Dále se v přízemí nachází samostatný pokoj, technická místnost, předsíň a komora pod schody. Koupelna se sprchovým koutem je společná s toaletou. V patře je velká ložnice se šatnou, dva samostatné pokoje, velká koupelna a komora. Podlahy jsou v celém domě moderní kvalitní dlažby a v pokojích v patře plovoucí laminátové podlahy. Vytápění centrální – elektrický kotel, v přízemí v pokojích podlahové topení, v obývacím pokoji moderní designová krbová kamna. Vlastní studna, domovní čistička odpadních vod, příprava/rozvody pro tepelné čerpadlo, klimatizaci, sluneční kolektory, elektronické zabezpečení, domovní videotelefon, internet a televize.
Dobrá dostupnost do Prahy, Úval (vlak) a Říčan. Cena v KČ:5490000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Moderní nízkoenergetický RD 5+kk

Duben 19th, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.