Dvougenerační dům 2x 3+1 – Černíky v okrese Praha-západ

Prodej dvougeneračního rodinného domu o dvou samostatných bytových jednotkách v atraktivní lokalitě na okraji Prahy v obci Zvole-Černíky (6 km jižně od Prahy). Obě bytové jednotky mají oddělený vchod a vlastní přívod elektrické energie.
Samostatný zděný dům o zastavěné ploše 229 m2 stojí ve staré zástavbě (nejedná se o satelitní městečko) na pozemku o 980 m2. K nabízené nemovitosti náleží přilehlá budova se dvěma garážemi, ke kterým je připojena prádelna s toaletou a sprchovým koutem, menší kuchyň a vybavená dílna s ponkem. K dispozici je rovněž zděný sklep/úložný prostor a technická místnost pro oba byty. Na domě proběhla rekonstrukce a je zateplen.
Dispozice 1. NP je 3+1 (69 m2): obývací pokoj, ložnice, druhý pokoj, kuchyň, koupelna s vanou, sprchový kout a WC. Dispozice 2. NP je 3+1 (83 m2): prostorný obývací pokoj, ložnice se šatnou, druhý pokoj, velká koupelna s vanou i sprchovým koutem, toaletou a bidetem. V půdních prostorách domu je možná vestavba o cca 25 m2.
Zahrada o 751 m2 je připravena k relaxaci. Je zde dětský koutek a zahradní bazén.
Vytápění domu je na elektřinu, první patro elektrický kotel, ve druhém patře jsou elektrické přímotopy. Dům má dvě vlastní studny (kopaná 15 m, vrtaná 32 m) a vlastní čerpadlo. Voda je vysoce kvalitní, testována každý rok. Odpad je sveden do vlastní jímky o 23 m3.
V obci se nachází MŠ, ZŠ, lékaři, obchod, restaurace, cukrárna a hřiště. Dobré spojení s Prahou zajišťuje bus 331 a 333 (autobus jezdí ve špičce každou půl hodinu a na metro Kačerov trvá cesta cca 35 min). Výborné spojení je i autem, na okraj Prahy dojedete za 10 min. a do centra Prahy za cca 25 min. Tento dům vám zajistí pohodové bydlení s dostatkem klidu a soukromí v jedinečné přírodní lokalitě s možností aktivní relaxace (cyklostezky, turistické trasy).
Kontakt: Dominik Daněk 777 312 446 nebo pí. Najmanová, 777 312 455. Cena v KČ:6500000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Dvougenerační dům 2x 3+1 – Černíky v okrese Praha-západ

Červen 21st, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.