RD v obci Cerekvice n./B. Lokalita (Hořice v Podkronoší/Česká republika)

RD v obci Cerekvice n./B. Lokalita: Cerekvice nad Bystřicí
Cena: 2650000 Kč za nemovitost | (Vynikající stav !!!)
MOŽNÁ SLEVA ! Prodej rodinného domu s garáží v obci Cerekvice n./B. Tato obec, se nachází 15 km od HK a 8 km od Hořic, s velmi dobrým autobusovým a vlakovým spojením. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost obchod, restaurace, pošta, obecní úřad, škola, školka, benzinová pumpa, zastávka vlaku a autobusu. Dům o rozměrech 12.5 x 9.5m, který byl kolaudován v roce 1993, se nachází na okraji obce, ve velmi klidné ulici a zástavbě RD . Výměra pozemku 623 m2, venkovní sezení s udírnou a grilem. Dispozice: technické podlaží: kotelna s uhelnou, prádelna , garáž , dílna,sklep,spíž , betonové schodiště do I. NP obložené dřevem. I NP: vstup do domu kryté schodiště, zádveří, hala, kuchyň, obývací pokoj s jídelním koutem a balkon v boční části domu, 2 x dětský pokoj, ložnice, WC , koupelna a schodiště do II.NP:
II.NP:Podkrovní prostor připraven na vestavbu , zatepleno (ORSIL ) podbito, vyvedena voda , topení ,odpad , elektřina.
IS: elektro 400V/230V, plyn na pozemku. Vytápění domu ústřední /úsporné radiátory/, kotlem na TP. Ohřev TUV kombinovaný el. boiler /215 l/ na noční proud. Kanalizace odvodem do obecní ČOV , dálkový vodovod . Tech. parametry: obvodové zdivo-cihly, plynosilikát, zateplení; podlaha-beton, dlažba, PVC, kuchyň korek; stropy-hurdisky,beton, zateplení; omítka-břízolit; střecha-eternit; okna-dřevěná, výklopná se žaluziemi. Celkový stav nabízené nemovitosti je velmi dobrý, okamžitě k užívání bez dalších nutných investic, vhodný k bydlení v lokalitě a dobrou dostupností , po zaplacení volný , možnost placení úvěrem. V případě dalších informací nebo domluvení nezávislé prohlídky kontaktujte na tel čísle : 723112647 nebo 737114623

cena: 2 650 000 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: RD v obci Cerekvice n./B. Lokalita (Hořice v Podkronoší/Česká republika)

Červen 13th, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.